Pouzdro "Xpand" pro tablety 24-28 cm (9,5-11"), petrolejová barva
00227074
Pro pohodlnou práci a ochranu tabletu před nečistotami, prachem a poškrábáním
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Měkká vnitřní podšívka
Měkká vnitřní podšívka pro ochranu citlivého displeje
Integrovaná ochrana rohů
Integrovaná ochrana rohů pro pevné držení a chráněné rohy v obydlích
Vysouvací silikonové rohy
Vysouvací silikonové rohy lze nastavit podle velikosti tabletu
Pružný elastický pás
Flexibilní elastický pás pro bezpečné uzavření
Funkce standu
Funkce stojanu pro pohodlné umístění zařízení ve třech fázích
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 24 - 27,9 cm (9,5" - 11") |
| Pro značku | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyuretan (PU) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Petrolejová |
| Barva | Petrolejová |
| Série | Xpand |
| Barva | Zelená |
| Vhodný model | 24 - 27,9 cm (9,5" - 11") |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 20 cm |
| Vnější výška | 27 cm |
| Vnější hloubka | 1.5 cm |
| Hmotnost | 210 g |
| Vnitřní šířka | 19.5 cm |
| Vnitřní výška | 26.5 cm |
| Vnitřní hloubka | 1 cm |
Více informací o produktu
- Pro pohodlnou práci a ochranu tabletu před nečistotami, prachem a poškrábáním
- Zařízení může zůstat v kapse během používání
- elegantní, štíhlý design
- odolný materiál
Obsah dodávky
- 1 pouzdro na tablet "Xpand"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
