Power Kit, 6 mm²
00185828
Pro připojení zesilovače HiFi do auta
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Hodnota pojistky | 20 A |
| Logistika (číslo, popis) | |
|---|---|
| Součásti | Kruhové koncovky Vidlicové koncovky Držák pojistky Vazač kabelů Napájecí kabel Pojistka Uzemňovací kabel Cinch kabel (2 kanály) |
| Obsah setu (ks) | 17 |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Délka kabelu | 1 m |
| Průřez napájecího kabelu | 6 mm² |
| Délka kabelu cinch | 5 m |
| Délka napájecího kabelu | 5 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | CarHiFi |
Více informací o produktu
- Pro připojení zesilovače HiFi do auta
- Vhodné pro zařízení s maximální spotřebou proudu do 20 A
Skládá se z:
- Napájecí kabel 5 m, 6 mm², červený průhledný, s očkovou koncovkou, otvor ø: 8,3 mm
- Napájecí kabel 1 m, 6 mm², hnědý průhledný, s očkovou koncovkou, otvor ø: 8,3 mm
- 5 m dvojitě stíněný RCA kabel s tvarovanými konektory, pozlacené kontakty, včetně dálkového vedení, barva: modrá
- 1x držák pojistky AGU pro, chráněný proti vlhkosti a nečistotám
- 1x pojistka AGU 20 A
- 2x vidlicová koncovka kabelu, vnitřní ø: 4,4 mm
- 10 stahovacích pásků pro upevnění, černé
Obsah dodávky
- 2 napájecí kabely
- 1 RCA kabel
- 1 držák pojistky AGU pro
- 1 pojistka AGU
- 2 vidlicové oko na kabel
- 10 stahovacích pásek
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
