Power Pack "Travel" s kabelem, 10000mAh, 2x USB-C, antracit
00201739
Rychlé nabíjení, nabíjení na cestách: Externí baterie dodává energii smartphonům, tabletům, Bluetooth reproduktorům a dalším mobilním zařízením – ať už jsi v kanceláři, v letadle nebo na pláži.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Power Pack – energie na odchod
Power Pack poskytuje energetický náboj na cestách
Bezpečné nabíjení
Certifikované články pro nejvyšší kvalitu a bezpečné nabíjení: ochrana před přebitím, přetížením, přehřátím a zkratem
Nabíjení úsporné na baterii
Optimalizovaný proces nabíjení šetří baterii a tím prodlužuje životnost mobilních telefonů, tabletů a podobných zařízení
Kompaktní a lehký design
Malá a lehká: Mobilní nabíječka se vejde do jakékoliv tašky a příručního zavazadla
Univerzálně použitelné
Maximální kompatibilita pro všechny mobilní telefony, tablety a další zařízení, např. chytré hodinky, digitální fotoaparát nebo Bluetooth sluchátka
S USB-C kabelem
Vždy s vámi: S Power Packem s vestavěným USB-C kabelem musíte myslet jen na jednu část při balení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Smartphone |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Kapacita | 10000 mAh |
| Rychlost nabíjení | Fast Charge |
| Napětí 1 | 5 V |
| Napětí 2 | 5 V |
| Napájení | |
|---|---|
| Typ baterie | Integrovaný Li-Pol akumulátor |
| Nabíjecí proud 1 | 3 A |
| Nabíjecí proud 2 | 3 A |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Antracitová |
| Barva | Antracitová |
| Barva | Šedá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 192 g |
| Rozměr - délka | 63.2 mm |
| Rozměr - šířka | 23.5 mm |
| Rozměr - výška | 90 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Další funkce | Ochrana proti přehřátí Ochrana proti přebíjení Ochrana proti hlubokému vybití Ochrana proti zkratu |
Více informací o produktu
- Rychlé nabíjení, nabíjení na cestách: Externí baterie dodává energii smartphonům, tabletům, Bluetooth reproduktorům a dalším mobilním zařízením – ať už jsi v kanceláři, v letadle nebo na pláži.
- Jedno nabití výkonné baterie stačí například na to, aby Samsung Galaxy S21+ vydržel o 85 hodin déle
- Přes připojení USB-C je power pack plně nabitý za 5,8 hodiny
- Integrovaný LED indikátor kapacity: zobrazuje ve čtyřech stupních (100 %, 75 %, 50 %, 25 %), kolik energie je ještě k dispozici
- Vstup/výstup: USB-C přes integrovaný kabel, délka 6,5 cm – když se nepoužívá, zástrčka se dá bezpečně uložit do výklenku
- 1 další výstup: USB-C
Obsah dodávky
- 1 cestovní napájecí zdroj
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi