Power Strip, 6-Way, Overvoltage Protection, 90°, Switchable, 1.4 m, wht
00223159
Dobře promyšlené: 6zásuvková prodlužovací lišta s ochranou proti přepětí může být namontována na zeď, aby ušetřila místo. Navíc uspořádání pod úhlem 90° zajišťuje větší vzdálenost mezi zásuvkami, z nichž každá může být ovládána samostatně – pro větší kontrolu a nižší spotřebu v pohotovostním režimu.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Space aplenty thanks to sockets rotated around 90°
Socket inserts rotated by 90°: no sockets are covered, ideal for angled plugs, large earthed plus and power supply units
Bezpečnost díky zvýšené kontaktní ochraně
S vyšší ochranou kontaktu, aby se zabránilo nechtěnému kontaktu
With voltage surge protection
Integrated voltage surge protection protects against voltage peaks, static charges and indirect lightning strikes
LED indicator for intact voltage surge protection
Red pilot light: optical function display for the voltage surge protection
Montáž na stěnu
Pro zavěšování: integrovaná zavěšovací okna pro montáž na stěnu
Switch devices individually
Individual switching on and off: six illuminated switches, ideal for PC and HiFi components or the workshop
Large socket distances
Larger distances between the individual sockets are ideal for power supply units
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Provozní napětí | 250 V |
| Typ kabelu | H05VV-F3G1,5 |
| maximální svodový proud | 6000 A |
| Max. zatížení | 3680 W |
| Maximální celkový svodový proud | 18000 A |
| Specifikace sítě | 16 A |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průřez vodiče | 1.5 mm² |
| Délka kabelu | 1.4 m |
| Rozměr - šířka | 7.2 cm |
| Rozměr - hloubka | 4.1 cm |
| Rozměr - výška | 42.3 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet vodičů | 3.0000 |
| Počet zásuvek | 6 |
| Funkce | Vypínač Standardní |
| Další funkce | Přepěťová ochrana |
Více informací o produktu
- Vícenásobná zásuvková lišta pro připojení až šesti samostatně vypínatelných elektrických zařízení
- červeně osvětlený vypínač zapnuto/vypnuto, ideální pro vypnutí nepotřebných a pohotovostních zařízení
- 6 zásuvek s ochranným kontaktem
Obsah dodávky
- 1 prodlužovací kabel
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Pokud se po zapnutí nezapne červená kontrolka přepěťové ochrany, přepěťová ochrana už není funkční. Připojená zařízení už nejsou chráněná.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi



















