Pozadí do fotostudia, látka, 2,95 x 6 m, černá
00021157
Fotografické pozadí vhodné pro portrétní, studiovou a zvířecí fotografii, stejně jako pro videozáznamy
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Flexible fabric background
The photo background made from hard-wearing fabric can be used in many different ways, even without fixed background mounting
Photo background for life on the move
Photo studio to go: for more picture depth, you can simply hang the fabric background over a sofa, chair or cabinet, making it ideal for all bloggers and vloggers who are on the move a lot
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva pozadí | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 6 m |
| Tloušťka | 140 g/m² |
| Rozměr - šířka | 2.95 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Doplňkové vlastnosti | Podpora pro montáž na stožár |
| Tloušťka tkaniny | 140 g/m² |
Více informací o produktu
- Fotografické pozadí vhodné pro portrétní, studiovou a zvířecí fotografii, stejně jako pro videozáznamy
- Vysoce kvalitní, silné pozadí z 100% přírodní bavlny
- Tloušťka látky cca 140 gsm
- S tunelem pro tyče pozadí: zvlášť snadné připevnění k systému pozadí
- Šité okraje chrání proti třepení
- Bez středového švu
- Robustní a odolné
- Nelze odrážející látka
- Ideální pro portrétní a aktovou fotografii
Obsah dodávky
- 1 pozadí do fotoateliéru
- 1 přepravní taška
Informace pro spotřebitele
Pozadí lze žehlit na nejnižší teplotu a je vhodné k ručnímu praní.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi