Pozadí, karton, 2,75 x 11 m, světle zlatá
00021518
Pozadí studia pro profesionální záběry
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Karton |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Světlě zlatá |
| Barva | Světlě zlatá |
| Barva pozadí | Light Gold |
| Barva | Zlatá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 11 m |
| Tloušťka | 145 g/m² |
| Rozměr - šířka | 2.75 m |
Více informací o produktu
- Pozadí studia pro profesionální záběry
- Barevné papírové pozadí, matné, nemiznoucí, na kartonovém jádru
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
