Praktická taška na kolo/motorku, otočná o 360 stupňů, voděodpudivá
00201969
Pouzdro s rychlým zavíráním pro bezpečné připevnění smartphonu na představec řídítek kola, elektrokola nebo motorky
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Removable at the press of a button
One click: the bag can be removed from the holder with just one button press
360° otočný konzolový držák
Pro portrétní nebo krajinný formát: 360° otočný držák pro optimální zarovnání smartphonu
Firm mount on the motorbike
Securely attached: thanks to the additionally supplied stable motorbike clamp with threaded screws, which holds the bag safely on the motorbike’s steering wheel (max. 3 cm steering wheel diameter)
Úplná provozuschopnost
Optimální použitelnost: Dotykový displej v kapse lze ovládat pomocí speciálního filmu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Smartphone |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Nylon |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr trubky | 4 cm |
| Šířka zařízení do | 8 cm |
| Výška zařízení do | 16 cm |
| Hmotnost | 190 g |
| Rozměr - šířka | 10.5 cm |
| Rozměr - výška | 17.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Řídítka motocyklu Držák na kolo |
| Upevnění | Svorky / Čelisti |
| Doplňkové vlastnosti | Vodoodpudivý |
| Max. zátěž | 0.2 kg |
| Montáž | Svorky / Čelisti |
Více informací o produktu
- Pouzdro s rychlým zavíráním pro bezpečné připevnění smartphonu na představec řídítek kola, elektrokola nebo motorky
- Taška na mobil je kompatibilní se smartphony o šířce až 8 cm a výšce až 16 cm
- Pouzdro na smartphone lze namontovat na řídítka s maximálním průměrem 4 cm
- 2v1 držák na smartphone a taška na mobil: praktické pro maximální ochranu a použitelnost na cestách
- Ať už je jakékoliv počasí: smartphone je v tašce z odolného, robustního a nešpinícího se materiálu ideálně chráněný i proti stříkající vodě
- Panel chrání před slunečním zářením a zlepšuje čitelnost displeje; ideální při používání mobilu jako navigace
- Další přihrádky, např. na peníze, nabíjecí kabely, powerbanky a další potřeby pro život na cestách
- Boční otvor pro sluchátkový nebo USB kabel
- Telefon lze otáčet podle potřeby, např. pro horizontální navigaci na smartphonu
- Pouzdro se připevňuje bez lepení nebo vrtání, takže sedí téměř na každá řídítka a lze ho snadno sundat, když je potřeba
- Součástí je správný držák na kolo: upínák na řídítka s průměrem až 4 cm, upínák na motorku pro průměry až 3 cm
Obsah dodávky
- 1 univerzální pouzdro na smartphone pro kola
- 1 svorka na kolo
- 1 svorka na motorku
- 1 návod k obsluze
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi