Prázdný CD obal Slim, balení po 10 kusech, průhledný
00051164
Super tenké jewel pouzdro na jedno CD plus vložková karta
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Pro médium | CD |
| Vhodné pro | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polystyren (PS) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Průhledná |
| Barva | Průhledná |
| Barva | Průhledná |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 12.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 0.52 cm |
| Rozměr - výška | 14.2 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Náhradní obal |
Více informací o produktu
- Super tenké jewel pouzdro na jedno CD plus vložková karta
- Díky své nízké výšce (přibližně 5,2 mm) se do standardního CD přihrádky vejdou dva tyto jewel boxy
- Úspora místa: 50 %
- Ideální náhrada za poškozené originální obaly i pro ukládání všech druhů záložních kopií
- S průhledným dnem a průhlednou horní částí
Obsah dodávky
- 10 tenkých obalů na CD
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
