Přepěťová lišta, 4 zásuvky, přepěťová ochrana, vypínač, černá
00223166
Vícezásuvková prodlužovačka pro připojení až čtyř elektrických zařízení
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Bezpečnost díky zvýšené kontaktní ochraně
S vyšší ochranou kontaktu, aby se zabránilo nechtěnému kontaktu
With voltage surge protection
Integrated voltage surge protection protects against voltage peaks, static charges and indirect lightning strikes
LED indicator for intact voltage surge protection
Red pilot light: optical function display for the voltage surge protection
With overload protection
With integrated overload protection, can be reset manually
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Provozní napětí | 250 V |
| Typ kabelu | H05VV-F |
| Max. zatížení | 2500 W |
| Maximální celkový svodový proud | 36000 A |
| Specifikace sítě | 10 A |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průřez vodiče | 1 mm² |
| Délka kabelu | 1.5 m |
| Rozměr - šířka | 4 cm |
| Rozměr - hloubka | 5.5 cm |
| Rozměr - výška | 28 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet vodičů | 3.0000 |
| Počet zásuvek | 4 |
| Funkce | Vypínač |
| Další funkce | Přepěťová ochrana Ochrana proti přetížení |
Více informací o produktu
- Vícezásuvková prodlužovačka pro připojení až čtyř elektrických zařízení
- dvoupólový, červeně podsvícený vypínač, ideální pro vypnutí nepotřebných a pohotovostních zařízení
- odlehčení tahu a ochrana proti ohybu na zástrčce a na prodlužovací liště chrání před přerušením kabelu
- zásuvkové vložky otočené o 45°
Obsah dodávky
- 1 prodlužovací kabel
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nepodnikatelské domácí použití.
- Produkt je určen pouze pro použití uvnitř budov.
- Používej produkt výhradně k účelu, ke kterému je určen.
- Děti si s přístrojem nesmí hrát.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho jen v suchém prostředí.
- Produkt smí být napájen výhradně ze zásuvky, jak je uvedeno na typovém štítku.
- Přepěťová ochrana smí být připojena pouze do zásuvky s pojistkou 16A a správně nainstalovaným ochranným vodičem.
- Nepřipojuj k prodlužovacím kabelům, stolním zásuvkám ani adaptérům.
- Ulož všechny kabely tak, aby nepředstavovaly riziko zakopnutí.
- Kabel neohýbej ani neškrt na něm.
- Nikdy nezapojuj více kusů tohoto produktu za sebou do série.
- Kabel při vyjímání vždy táhni za zástrčku, nikdy za kabel.
- Nepoužívej produkt, pokud je zjevně poškozený.
- Při komerčním použití platí zvýšená péče.
- Dodržuj proto bezpečnostní předpisy Svazu profesních pojišťoven pro elektrická zařízení a provozní prostředky a všechny další platné zákonné předpisy vztahující se na dané odvětví a/nebo místo použití, stejně jako všechny bezpečnostní předpisy příslušných profesních pojišťoven a pojišťoven proti úrazům!
- Produkt nepoužívej v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Nepoužívej produkt mimo jeho technicky stanovené výkonové limity.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou povoleny elektronické přístroje.
- Produkt nepoužívej ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho silným otřesům.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztratíš veškerá nárok na záruku.
- Udržuj děti zcela mimo obalový materiál, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místních platných předpisů o likvidaci odpadu.
Nebezpečí úrazu elektrickým proudem
- Produkt neotvírej a nepoužívej ho dále, pokud je poškozený.
- Nepoužívej produkt, pokud je poškozený AC adaptér, napájecí kabel nebo síťový kabel.
- Nesnaž se produkt sám opravovat nebo servisovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi




















