Přepěťová lišta, 4 zásuvky, venkovní IP44, vypínač, na zeď, 2 m, čer.
00223063
Vícezásuvkový prodlužovací kabel pro připojení až čtyř elektrických zařízení venku
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Bezpečnost díky zvýšené kontaktní ochraně
S vyšší ochranou kontaktu, aby se zabránilo nechtěnému kontaktu
Montáž na stěnu
Pro zavěšování: integrovaná zavěšovací okna pro montáž na stěnu
Self-closing cover
Self-closing cover prevents water and dust from getting into the socket
IP44 splash protection
Protection class IP44: splash-protected outdoor power strip for gardens, garages, construction sites, etc.
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Provozní napětí | 250 V |
| Typ kabelu | H05VV-F3G1,5 |
| Max. zatížení | 3680 W |
| Specifikace sítě | 16 A |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průřez vodiče | 1.5 mm² |
| Délka kabelu | 2 m |
| Rozměr - šířka | 7.2 cm |
| Rozměr - hloubka | 3.2 cm |
| Rozměr - výška | 32.2 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet vodičů | 3.0000 |
| Počet zásuvek | 4 |
| Funkce | Vypínač |
Více informací o produktu
- Vícezásuvkový prodlužovací kabel pro připojení až čtyř elektrických zařízení venku
- dvoupólový, červeně osvětlený vypínač, ideální pro vypnutí nepotřebných a pohotovostních zařízení
- odlehčení tahu a ochrana proti ohybu na zástrčce i na prodlužovací liště chrání před přerušením kabelu
- zásuvky natočené o 45°
- 4 zásuvky s ochranným kontaktem
Obsah dodávky
- 1 prodlužovačka
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Produkt je určen pouze pro použití v interiéru.
- Používej produkt výhradně k účelu, ke kterému je určen.
- Děti si s přístrojem nesmějí hrát.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Produkt smí být napájen výhradně ze sítě, jak je uvedeno na typovém štítku.
- Přepěťová ochrana smí být provozována pouze na zásuvce s pojistkou 16A a správně nainstalovaným ochranným vodičem.
- Nepřipojuj k prodlužovacím kabelům, stolním zásuvkám ani adaptérům.
- Veď všechny kabely tak, aby nepředstavovaly riziko zakopnutí.
- Kabel neohýbej a nemačkej.
- Nikdy nezapojuj více kusů tohoto produktu za sebou do série.
- Kabel při odpojování táhni vždy za zástrčku, nikdy za kabel.
- Nepoužívej produkt, pokud je zjevně poškozený.
- Při komerčním použití je třeba zvýšené opatrnosti.
- Dodržuj proto předpisy o prevenci úrazů sdružení profesních pojišťoven pro elektrická zařízení a provozní prostředky a všechny další platné zákonné předpisy vztahující se na dané odvětví a/nebo místo použití, stejně jako všechny předpisy o prevenci úrazů příslušných profesních pojišťoven a pojišťoven proti úrazům!
- Produkt nepoužívej v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Nepoužívej produkt mimo výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde jsou elektronické výrobky zakázány.
- Produkt nepoužívej ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
- Produkt nesmíš upustit ani vystavovat prudkým otřesům.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškerá nárok na záruku.
- Děti důrazně drž dál od obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál okamžitě zlikviduj podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
Nebezpečí úrazu elektrickým proudem
- Produkt neotvírej a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Produkt nepoužívej, pokud je poškozený AC adaptér, adaptérní kabel nebo napájecí kabel.
- Nepokoušej se produkt sám opravovat nebo udržovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi



















