Přepěťová lišta, 5 zásuvek, ochrana proti přepětí, vypínač, 1,5 m
00223056
Vícezásuvková prodlužovací šňůra pro připojení až pěti elektrických zařízení
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Bezpečnost díky zvýšené kontaktní ochraně
S vyšší ochranou kontaktu, aby se zabránilo nechtěnému kontaktu
With voltage surge protection
Integrated voltage surge protection protects against voltage peaks, static charges and indirect lightning strikes
LED indicator for intact voltage surge protection
Red pilot light: optical function display for the voltage surge protection
For hanging
Integrated hanging hook
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Provozní napětí | 250 V |
| Typ kabelu | H05VV-F3G1,5 |
| maximální svodový proud | 6000 A |
| Max. zatížení | 3680 W |
| Maximální celkový svodový proud | 18000 A |
| Specifikace sítě | 16 A |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Šedá Černá |
| Barva | Černá-šedá |
| Barva | Šedá Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průřez vodiče | 1.5 mm² |
| Délka kabelu | 1.5 m |
| Rozměr - šířka | 34.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 6.5 cm |
| Rozměr - výška | 4.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet vodičů | 3.0000 |
| Počet zásuvek | 5 |
| Funkce | Vypínač |
| Další funkce | Přepěťová ochrana |
Více informací o produktu
- Vícezásuvková prodlužovací šňůra pro připojení až pěti elektrických zařízení
- dvoupólový, červeně podsvícený vypínač, ideální pro vypnutí nepotřebných a pohotovostních zařízení
- odlehčení tahu a ochrana proti ohnutí na zástrčce a na prodlužovací liště chrání před přerušením kabelu
- zásuvky otočené o 45°
- 5 zásuvek s ochranným kontaktem
Obsah dodávky
- 1 prodlužovací kabel
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Pokud se po zapnutí nezapne červená kontrolka přepěťové ochrany, přepěťová ochrana už není funkční. Připojená zařízení už nejsou chráněná.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Produkt je určen pouze pro použití v interiéru.
- Používej produkt výhradně k účelu, ke kterému je určen.
- Děti si s přístrojem nesmějí hrát.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Produkt smí být napájen výhradně ze sítě, jak je uvedeno na typovém štítku.
- Přepěťová ochrana smí být provozována pouze na zásuvce s pojistkou 16A a správně nainstalovaným ochranným vodičem.
- Nepřipojuj k prodlužovacím kabelům, stolním zásuvkám ani adaptérům.
- Veď všechny kabely tak, aby nepředstavovaly riziko zakopnutí.
- Kabel neohýbej a nemačkej.
- Nikdy nezapojuj více kusů tohoto produktu za sebou do série.
- Kabel při odpojování táhni vždy za zástrčku, nikdy za kabel.
- Nepoužívej produkt, pokud je zjevně poškozený.
- Při komerčním použití je třeba zvýšené opatrnosti.
- Dodržuj proto předpisy o prevenci úrazů sdružení profesních pojišťoven pro elektrická zařízení a provozní prostředky a všechny další platné zákonné předpisy vztahující se na dané odvětví a/nebo místo použití, stejně jako všechny předpisy o prevenci úrazů příslušných profesních pojišťoven a pojišťoven proti úrazům!
- Produkt nepoužívej v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Nepoužívej produkt mimo výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde jsou elektronické výrobky zakázány.
- Produkt nepoužívej ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
- Produkt nesmíš upustit ani vystavovat prudkým otřesům.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškerá nárok na záruku.
- Děti důrazně drž dál od obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál okamžitě zlikviduj podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
Nebezpečí úrazu elektrickým proudem
- Produkt neotvírej a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Produkt nepoužívej, pokud je poškozený AC adaptér, adaptérní kabel nebo napájecí kabel.
- Nepokoušej se produkt sám opravovat nebo udržovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi




















