Přepěťová lišta, 6 zásuvek, nožní spínač, délka 3 m (2x 1,5 m), bílá
00223141
Vícezásuvkový prodlužovací kabel pro připojení až šesti elektrických zařízení
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Bezpečnost díky zvýšené kontaktní ochraně
S vyšší ochranou kontaktu, aby se zabránilo nechtěnému kontaktu
Foot switch
With illuminated foot switch for convenient switching of devices on and off, even in hard-to-reach places
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Provozní napětí | 250 V |
| Typ kabelu | H05VV-F3G1,5 |
| Max. zatížení | 3680 W |
| Specifikace sítě | 16 A |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průřez vodiče | 1.5 mm² |
| Délka kabelu | 3 m |
| Rozměr - šířka | 5.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 4.2 cm |
| Rozměr - výška | 34 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet vodičů | 3.0000 |
| Počet zásuvek | 6 |
| Funkce | Nožní spínač |
Více informací o produktu
- Vícezásuvkový prodlužovací kabel pro připojení až šesti elektrických zařízení
- dva zásuvkové moduly jsou trvale napájené, nezávisle na poloze vypínače – doporučeno například pro přijímače, DSL routery
- odlehčení tahu a ochrana proti ohybu na zástrčce i na liště zásuvek chrání před přerušením kabelu
- zásuvkové moduly otočené o 45°
- 6 zásuvek s ochranným kontaktem
Obsah dodávky
- 1 prodlužovačka
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi




















