Přepěťová lišta s nožním spínačem, 6násobná, černá
00133805
Tento 6zásuvkový prodlužovač je ideální pro zařízení, která by měla být vždy zapnutá, ale je také perfektním doplňkem pro zařízení, která chceš úplně vypnout. Velmi snadné ovládání pomocí podsvíceného nožního spínače!
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Separate foot switch
Se samostatným nožním spínačem pro pohodlné zapínání a vypínání přístrojů také na nepřístupných místech
Permanent socket
Zásuvka je trvale napájena nezávisle na poloze vypínače – vhodné např. pro přijímače, routery
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Provozní napětí | 250 V |
| Typ kabelu | H05VV-F3G1,5 |
| Max. zatížení | 3680 W |
| Specifikace sítě | 16 A |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průřez vodiče | 1.5 mm² |
| Délka kabelu | 1.5 m |
| Rozměr - šířka | 5.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 4.2 cm |
| Rozměr - výška | 34 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet vodičů | 3.0000 |
| Počet zásuvek | 6 |
| Funkce | Nožní spínač Standardní |
Více informací o produktu
- Pro připojení až šesti elektrických spotřebičů
- Vysoce kvalitní prodlužovací přívod
- Podsvícený nožní spínač
- 6 zásuvek (4 spínatelné / 2 trvalé)
- Zásuvkové vložky otočené o 45°
- S zvýšenou ochranou proti náhodnému dotyku
- Napájecí kabel 1,5 m a kabel ke spínači 1,5 m
Obsah dodávky
- 1 prodlužovačka
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi



















