Přepěťová ochrana, 2 zásuvky, venkovní použití IP44, na zeď, 2 m
00223061
Vícenásobná prodlužovací zásuvka pro připojení až dvou elektrických zařízení venku
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Bezpečnost díky zvýšené kontaktní ochraně
S vyšší ochranou kontaktu, aby se zabránilo nechtěnému kontaktu
Montáž na stěnu
Pro zavěšování: integrovaná zavěšovací okna pro montáž na stěnu
Self-closing cover
Self-closing cover prevents water and dust from getting into the socket
IP44 splash protection
Protection class IP44: splash-protected outdoor power strip for gardens, garages, construction sites, etc.
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Provozní napětí | 250 V |
| Typ kabelu | H07RN-F |
| Max. zatížení | 3680 W |
| Specifikace sítě | 16 A |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Délka kabelu | 2 m |
| Rozměr - šířka | 7.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 5 cm |
| Rozměr - výška | 22 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet vodičů | 3.0000 |
| Počet zásuvek | 2 |
| Funkce | Standardní |
Více informací o produktu
- Vícenásobná prodlužovací zásuvka pro připojení až dvou elektrických zařízení venku
- Odlehčení tahu a ochrana proti ohnutí na zástrčce a na prodlužovací liště chrání před přetržením kabelu
- Zásuvkové vložky otočené o 45°
- 2 zásuvky s ochranným kontaktem
Obsah dodávky
- 1 prodlužovačka
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi



















