Přepěťová ochrana, 3 zásuvky, USB-C/A 18W, PD/FC, vypínač, 1,4 m, bílá
00223185
Vícenásobná prodlužovací zásuvka pro připojení až pěti elektrických zařízení prostřednictvím tří uzemněných kontaktních zásuvek a dvou USB výstupů
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Maximální rychlost nabíjení
Zaručená maximální rychlost nabíjení s nabitím optimalizovaným pro zařízení
Nabíjení úsporné na baterii
Optimalizovaný nabíjecí proces šetří baterii a tím prodlužuje životnost
Automatická detekce zařízení
Připojená zařízení jsou automaticky detekována a optimálně nabíjena
Šetřící čepel
Šetřící místo a plochý konektor pro těžko dostupná místa, např. za skříňkami
Bezpečnost díky zvýšené kontaktní ochraně
S vyšší ochranou kontaktu, aby se zabránilo nechtěnému kontaktu
Se dvěma USB nabíjecími zásuvkami
S 1x USB-A a 1x USB-C konektorem: ideální pro všechna zařízení nabíjená a ovládaná přes USB, např. tablet, smartphone, power pack, konzole
Podporuje dodávku energie a rychlé nabíjení
Podporuje technologii Power Delivery a rychlého nabíjení, která zaručuje extrémně rychlé nabíjení než tradiční technologie nabíjení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Provozní napětí | 250 V |
| Typ kabelu | H05VV-F3G1,5 |
| Nabíjecí technologie | Power Delivery |
| Max. zatížení | 3680 W |
| Specifikace sítě | 16 A |
| Napájení | |
|---|---|
| Nabíjecí proud | 3000 mA |
| Max. USB power | 18 W |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průřez vodiče | 1.5 mm² |
| Délka kabelu | 1.4 m |
| Rozměr - šířka | 4.2 cm |
| Rozměr - hloubka | 4 cm |
| Rozměr - výška | 23.7 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet vodičů | 3.0000 |
| Počet zásuvek | 3 |
| Funkce | Vypínač |
Více informací o produktu
- Vícenásobná prodlužovací zásuvka pro připojení až pěti elektrických zařízení prostřednictvím tří uzemněných kontaktních zásuvek a dvou USB výstupů
- dvoupólový, nesvítící zapínač/vypínač, ideální pro vypnutí nepotřebných a pohotovostních zařízení
- žádné rušivé světlo a úspora energie až 2-3 kWh ročně díky nesvítícímu vypínači
- odlehčení tahu a ochrana proti zlomení kabelu na zástrčce i na prodlužovací liště chrání před přetržením kabelu
- zásuvky otočené o 45°
- 3 zásuvky s ochranným kontaktem
Obsah dodávky
- 1 prodlužovací kabel
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Zkontroluj prosím informace o produktu nebo uživatelskou příručku svého zařízení, případně kontaktuj výrobce, abys zjistil, zda tvé zařízení podporuje PD (Power Delivery).
Kvůli různým verzím firmwaru nemusí některé modely Apple iPhone a iPad plně podporovat funkci USB nabíjení.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Používej produkt výhradně k účelu, pro který je určený.
- Nepoužívej produkt mimo jeho výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho jen v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
- Nepokračuj v provozu produktu, pokud je zjevně poškozený.
- Neohýbej a neškrt kabel.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Při odpojování kabelu táhni vždy přímo za zástrčku, nikdy za kabel.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místních platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškerá práva záruky.
- Produkt je určen pouze pro soukromé, nesloužící k podnikatelskému použití v domácnosti.
- Produkt je určen pouze pro použití uvnitř budov.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde není povoleno používání elektronických zařízení.
- Veškeré kabely pokládej tak, aby nepředstavovaly riziko zakopnutí.
- Nikdy nezapojuj více kusů tohoto produktu za sebou do série.
- Produkt smí být napájen pouze ze sítě, jak je uvedeno na typovém štítku.
Varování
- Produkt používej pouze v zásuvce schválené pro tento účel. Zásuvka musí být umístěna blízko produktu a snadno přístupná.
- Odpojuj produkt od sítě pomocí vypínače - pokud vypínač není k dispozici, vytáhni napájecí kabel ze zásuvky.
- Dávej pozor, aby připojená zařízení na prodlužovacích zásuvkách nepřekročila celkový povolený příkon.
- Produkt odpoj od sítě, pokud ho delší dobu nepoužíváš.
Nebezpečí elektrického šoku
- Neotvírej produkt a nepokračuj v jeho provozu, pokud je poškozený.
- Nepoužívej produkt, pokud je AC adaptér, adaptér kabel nebo napájecí kabel poškozený.
- Nesnaž se produkt sám opravovat nebo servisovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi



















