Přepěťová ochrana, 5 zásuvek, USB-A 17W, vypínač, 1,4 m, bílá
00223183
Vícenásobná prodlužovací lišta pro připojení až sedmi elektrických zařízení prostřednictvím pěti uzemněných zásuvek a dvou USB výstupů
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Bezpečnost díky zvýšené kontaktní ochraně
S vyšší ochranou kontaktu, aby se zabránilo nechtěnému kontaktu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Provozní napětí | 250 V |
| Typ kabelu | H05VV-F3G1,5 |
| Max. zatížení | 3680 W |
| Specifikace sítě | 16 A |
| Napájení | |
|---|---|
| Nabíjecí proud | 3400 mA |
| Max. USB power | 17 W |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průřez vodiče | 1.5 mm² |
| Délka kabelu | 1.4 m |
| Rozměr - šířka | 4.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 4 cm |
| Rozměr - výška | 31.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet vodičů | 3.0000 |
| Počet zásuvek | 5 |
| Funkce | Vypínač |
Více informací o produktu
- Vícenásobná prodlužovací lišta pro připojení až sedmi elektrických zařízení prostřednictvím pěti uzemněných zásuvek a dvou USB výstupů
- ideální pro všechna zařízení, která se nabíjejí přes USB, např. tablet, smartphone, power banku, konzoli
- dvoupólový, nesvítící vypínač, ideální pro vypnutí nepotřebných a v pohotovostním režimu stojících zařízení
- žádné rušivé světlo a úspora energie až 2-3 kWh ročně díky nesvítícímu vypínači
- odlehčení tahu a ochrana proti ohybu na zástrčce a na prodlužovací liště chrání před přerušením kabelu
- zásuvky otočené o 45°
- 5 zásuvek s ochranným kontaktem
- 2 integrované USB-A nabíjecí porty
Obsah dodávky
- 1 prodlužovací kabel
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Používej produkt výhradně k účelu, ke kterému je určený.
- Nepoužívej produkt mimo jeho výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
- Nepokračuj v používání produktu, pokud má zjevné poškození.
- Nekrout kabel a netlač na něj.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Při odpojování kabelu táhni přímo za zástrčku, nikdy za kabel.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické produkty, nepatří do rukou dětí!
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místních platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztratíš veškerá práva na záruku.
- Produkt je určen pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Produkt je určen pouze pro použití uvnitř budov.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunci.
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde není povoleno používání elektronických zařízení.
- Všechny kabely polož tak, aby nepředstavovaly riziko zakopnutí.
- Nikdy nezapojuj více kusů tohoto produktu za sebou do série.
- Produkt smí být napájen pouze ze sítě, jak je uvedeno na štítku s typovými údaji.
Nebezpečí úrazu elektrickým proudem
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Nepoužívej produkt, pokud je poškozený AC adaptér, napájecí kabel nebo síťový přívod.
- Nesnaž se produkt sám servisovat nebo opravovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi




















