Přísavný držák pro GoPro, 130 - 3D
00004356
Rád natáčíš úchvatné závody autocrossu, ale nechceš, aby ti spolujezdec držel GoPro kameru kvůli rozmazaným fotkám? Pak je tento přísavkový držák tou nejlepší investicí. Zajišťuje plynulé snímky a pevné uchycení v neobyčejných pozicích.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Kulová hlava
Kulová hlava umožňuje dokonalé zarovnání pro portrétní a krajinářské fotografování
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Foto/Video Akční kamera |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 180 g |
| Výškově nastavitelný střední sloupec | Žádné |
| Max. výška | 11 cm |
| Min.výška | 5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Suction Stand |
| Segmenty nohou | 1 - dílný |
| Rukojeť | Žádné |
| Stativová hlava | 3D kulová hlava |
| Max. zatížení | 300 g |
Více informací o produktu
- Pro plynulé snímky bez trhání a pevné držení v neobvyklých pozicích, např. na hladkých stěnách, stropech, sklech aut
- Pro akční kamery GoPro a digitální fotoaparáty s připojovacím závitem 1/4"
- 3D kulová hlava s otočením o 360°
- Lze také použít jako držák do auta
- Průměr přísavky: 90 mm
- Délka závitu nastavitelná, proto univerzálně použitelná
Obsah dodávky
- 1 sací držák
Informace pro spotřebitele
Kvůli různým hloubkám závitů na stativech u fotoaparátů a akčních kamer je přísavný držák navržen tak, aby šlo nastavit délku závitu. Nejprve otoč plastový disk úplně dolů. Na upínacím šroubu uvidíš kovový disk se závitem, pomocí kterého můžeš nastavit požadovanou délku závitu. Jakmile nastavíš délku závitu, zašroubuj plastový disk nahoru, dokud kovový disk nebude ležet rovně. Teď už můžeš připevnit svou kameru na držák.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi