Prodlužovací lišta, 3 zásuvky, vypínač, zásuvka na zástrčce, 1,4 m
00223081
Vícezásuvková prodlužovací lišta s uzemněnou vidlicí a integrovanou další uzemněnou zásuvkou pro připojení až čtyř elektrických zařízení
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Bezpečnost díky zvýšené kontaktní ochraně
S vyšší ochranou kontaktu, aby se zabránilo nechtěnému kontaktu
Additional socket in the plug
Powerplug: Thanks to the socket integrated into the plug, there is still a socket available, e.g. for a vacuum cleaner or laptop
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Provozní napětí | 250 V |
| Typ kabelu | H05VV-F3G1,5 |
| Max. zatížení | 3680 W |
| Specifikace sítě | 16 A |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průřez vodiče | 1.5 mm² |
| Délka kabelu | 1.4 m |
| Rozměr - šířka | 5.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 4 cm |
| Rozměr - výška | 20 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet vodičů | 3.0000 |
| Počet zásuvek | 3 |
| Funkce | Vypínač |
Více informací o produktu
Vícezásuvková prodlužovací lišta s uzemněnou vidlicí a integrovanou další uzemněnou zásuvkou pro připojení až čtyř elektrických zařízení
- dvoupólový, červeně podsvícený vypínač, ideální pro vypnutí nepotřebných a pohotovostních zařízení
- zásuvkové vložky otočené o 45°
- 3 zásuvky s ochranným kontaktem
Obsah dodávky
- 1 prodlužovačka
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi



















