Prodlužovací přívodová lišta, 3 zásuvky, 2,5 m, bílá
00223020
Vícenásobná prodlužovací lišta pro připojení až tří elektrických zařízení s eurozástrčkami
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Bezpečnost díky zvýšené kontaktní ochraně
S vyšší ochranou kontaktu, aby se zabránilo nechtěnému kontaktu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Provozní napětí | 250 V |
| Typ kabelu | H05VV-F |
| Max. zatížení | 1700 W |
| Specifikace sítě | 7.5 A |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průřez vodiče | 1 mm² |
| Délka kabelu | 2.5 m |
| Rozměr - šířka | 3.7 cm |
| Rozměr - hloubka | 2.6 cm |
| Rozměr - výška | 17.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet vodičů | 2.0000 |
| Počet zásuvek | 3 |
Více informací o produktu
- Vícenásobná prodlužovací lišta pro připojení až tří elektrických zařízení s eurozástrčkami
- úspora místa díky úzkému, plochému provedení, ideální při omezeném prostoru např. vedle skříní
- zásuvkové moduly otočené o 45°
- 3 eurozásuvky
Obsah dodávky
- 1 prodlužovačka
Informace pro spotřebitele
Nevhodné pro uzemněné kontakty nebo tvarované zástrčky.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi

