Protection pro Galaxy Tab A11+/A9+ 11", odolné, černé/čiré
00227091
Samsung Galaxy Tab A11+/A9+ 11" je proto dokonale chráněný všude: tento obal na tablet je určený pro venkovní použití. Zesílená ochrana rohů, pevný kryt, obzvlášť tvrdá zadní strana – název „Protection“ mluví za vše.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Plný přístup
Výřezy pro plný přístup k portům a ovládacím prvkům
Průhledná zadní strana
Pouzdro na tablet s průhlednou zadní stranou: design tabletu zůstává viditelný
Magnetická uzavírací klapka
Magnetická uzavírací klapka pro bezpečné uzavření sáčku
Ochrana proti nárazům
Speciální ochrana proti nárazům díky zesílené ochraně rohů a tvrdému krytu zadní části
Praktická přihrádka na pero
Praktický, úsporný prostor na pero pro stylus, kuličková pera a podobně.
Automatické zapnutí/vypnutí
Integrovaný magnet zapne iPad při otevření víka a vypne při zavření
Funkce standu ve dvou fázích
Funkce stojanu pro pohodlné umístění zařízení ve dvou fázích
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 27,9 cm (11") |
| Tablet | Samsung Galaxy Tab A9+/A11+ (11") |
| Pro značku | Samsung |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polycarbonát (PC) Termoplastický polyuretan (TPU) Polyuretan (PU) Recyklovaný termoplastický polyuretan (r-TPU) Recyklovaný polycarbonát (R-PC) Recyklovaný polyuretan (r-PU) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Protection |
| Barva | Černá |
| Vhodný model | Samsung Galaxy Tab A11+/A9+ 11" |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Tvar | Pouzdro na tablet |
| Hmotnost | 338 g |
Více informací o produktu
- Navrženo jako outdoorové pouzdro na tablet pro pohyb: pouzdro přesně na míru zaručuje robustní, celoplošnou ochranu pro Samsung Galaxy Tab A11+/A9+ 11" a chrání ho před nečistotami, prachem, poškrábáním, prasklinami nebo jiným poškozením – pohodlí a ochrana v jednom pouzdru na tablet.
- matný povrch, nenápadný design: ať už na zahradě, na stavbě nebo na obchodní schůzce, pouzdro na tablet vždy sedne
- pevná konstrukce jako bumper-case: ochranné pouzdro na tablet z odolného materiálu, nárazuvzdorné rohy díky zesílení materiálu pro ještě větší bezpečí při nárazech a pádech
- snadné čištění: vnější povrch pouzdra lze jednoduše otřít vlhkým hadříkem – kryt je rychle zase čistý
- pevné držení v pouzdře, i když tablet v pouzdře postavíš a třeba pracuješ s externí klávesnicí – podle potřeby lze individuálně nastavit polohu
- ideální na surfování, psaní e-mailů nebo sledování videí
- perfektní funkce stojánku díky jednoduchému přeložení víka
Obsah dodávky
- 1 pouzdro na tablety „Ochrana“
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
