Průchodka oknem, F-konektor - F-konektor
00205227
Pro přenos audio a video signálů, např. mezi anténní zásuvkou, satelitním přijímačem a televizí, ideální pro průchodku ve okně
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Vynikající kvalita obrazu a zvuku
Vysoce kvalitní materiály a stíněné kabely zajišťují vynikající kvalitu obrazu a zvuku bez rušení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Impedance | 75 Ω |
| Typ stínění | Stíněný |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 0.2 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Anténní kabel |
| Úroveň stínění | 75 dB |
| Kvalita | Essential |
Více informací o produktu
- Pro přenos audio a video signálů, např. mezi anténní zásuvkou, satelitním přijímačem a televizí, ideální pro průchodku ve okně
- velmi odolný, plochý kabel pro překlenutí oken a dveří bez vrtání
- pro satelitní zařízení nebo kabelovou televizi/komunitní antény
- vhodný pro digitální přenos
Obsah dodávky
- 1 okno s průchodkou
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi

