PVC CAB.DUCT RD 6MM WH,4
00220980
Pro bezpečné vedení a ochranu kabelů a vodičů před poškozením
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Access to cables at any time
The upper part is simply clipped onto the lower part and can be quickly removed if necessary
Self-adhesive back
3M adhesive strips for quick attachment e.g. to the back of equipment, desks, etc.
Optimal cable management
Space for up to 2 cables such as image, data, audio or power cables
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Paintable surface
Možnost přizpůsobení každé barvě zdi díky povrchu, na který je možné nanést barvu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Logistika (číslo, popis) | |
|---|---|
| Množství | 4 Pc |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 100 cm |
| Rozměr - šířka | 1.1 cm |
| Rozměr - hloubka | 1 cm |
Více informací o produktu
- Pro bezpečné vedení a ochranu kabelů a vodičů před poškozením
- Schovej kabely: ať už na zdi, u soklu nebo na podlaze – kanál je univerzálně použitelný
- opticky atraktivní, polokulaté a téměř nevystupující vedení kabelů (výška pouze 10 mm), např. pro nenápadné vedení kabelů k na stěnu montovaným plochým TV nebo na strop montovaným projektorům
- jednoduchá montáž díky samolepicí zadní straně (3M lepící páska)
- flexibilní a odolný: kabelový kanál z PVC se snadno pokládá; zkracování, ohýbání nebo vrtání je možné běžnými nástroji
- optimálně vhodný pro napájecí kabely, síťové kabely, patch kabely, video kabely, audio kabely, telefonní kabely, satelitní kabely, anténní kabely, reproduktorové kabely, Toslink kabely, HDMI kabely atd.
Obsah dodávky
- 4 PVC kabelové žlaby (každý 100 cm)
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi



















