Qi2 Wirel.PowerPack,10000mAh,anthr
00201752
The wireless power pack for your on-the-go life: Simply dock magnetically and carry on. shopping, excursion, concert? Your smartphone charges while you post stories, listen to music or shoot videos – uninterrupted power, energy for your whole day, now also wireless.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Nabíjení úsporné na baterii
Optimalizovaný nabíjecí proces šetří baterii a tím prodlužuje životnost
Bezpečné nabíjení
Certifikované články pro nejvyšší kvalitu a bezpečné nabíjení: ochrana před přebitím, přetížením, přehřátím a zkratem
Průjezdové nabíjení
Díky Charge Through můžete nabíjet telefon pomocí Power Packu, zatímco se powerbanka nabíjí sama
Magnetická indukční nabíječka
Integrovaný magnetický kroužek umožňuje snadné připojení kompatibilních zařízení k nabíječce a optimální umístění pro efektivní nabíjení – bez nutnosti složitého manuálního seřízení
Bezdrátové nabíjení s Qi2
Bezdrátové nabíjení chytrých telefonů a dalších kompatibilních zařízení s technologií Qi2
Kompatibilní s magnetickými pouzdry na telefony Apple MagSafe a Hama
Univerzální Qi2 standard: Indukční nabíječka funguje se všemi originálními produkty Apple MagSafe a pouzdry na mobilní telefony Hama s magnetickým kroužkem i se všemi zařízeními kompatibilními s Qi2
Power Pack – Energie to go
Bezdrátová powerbanka zajistí dávku energie na cestách: Foťte, pište zprávy nebo sledujte videa – během bezdrátového nabíjení jednoduše pokračujte v používání svého smartphonu kompatibilního s Qi2 nebo MagSafe
Certifikováno Qi2
V lize Qi2: Bezdrátová powerbanka prošla přísnými testy organizace Wireless Power Consortium (WPC) a získala certifikaci Qi2
Detekce cizích předmětů
Nic nepřekáží: Detekce cizích předmětů zastaví proces nabíjení, jakmile se mezi powerbanku a mobilní telefon dostanou předměty, jako jsou mince nebo klíče, takže smartphone lze bezpečně bezdrátově nabíjet i v kapsách
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Smartphone |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Kapacita | 10000 mAh |
| Rychlost nabíjení | Fast Charge |
| Nabíjecí technologie | Power Delivery 3.0 Wireless Fast Charge |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Antracitová |
| Barva | Šedá |
| Logistika (číslo, popis) | |
|---|---|
| Součásti | USB typ C kabel |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 196 g |
| Rozměr - délka | 102 mm |
| Rozměr - šířka | 68 mm |
| Rozměr - výška | 15.8 mm |
Více informací o produktu
- Bezdrátové, rychlé a mobilní nabíjení: powerbanka s bezdrátovým nabíjením a přesným magnetickým zarovnáním – stačí položit a bezdrátově nabíjet všechny kompatibilní smartphony, ať už jsi doma, v kanceláři nebo na cestách
- Jedno nabití bateriového packu stačí například na plné nabití Apple iPhonu 14 dvakrát
- Přes USB-C připojení je power pack plně nabitý přibližně za 3,5 hodiny
- Otravné hledání nabíjecího kabelu a zamotané kabely jsou díky bezdrátovému power packu minulostí
- Nabíjení začne automaticky po přiložení smartphonu na přenosnou nabíječku
- Pro ukončení nabíjecího procesu stačí smartphone odpojit od externí baterie
Obsah dodávky
- 1 bezdrátový power pack Qi2
- 1 nabíjecí kabel USB-C
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Funkci nabíjení lze použít s jakýmkoli chytrým telefonem, který podporuje indukční nabíjení.
Zkontroluj si prosím informace o produktu v návodu k obsluze svého chytrého telefonu nebo kontaktuj výrobce, abys zjistil, zda tvůj telefon podporuje technologii bezdrátového nabíjení.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi