Rádiem řízené hodiny "Moorea", datum, teplota, Ø 30 cm, stříbrné
00185878
Radiobudík s analogovým zobrazením času a digitálním zobrazením data a teploty
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
DCF rádiem řízené hodinky
DCF rádiem řízené hodiny s automatickým nastavením času na nejvíce přesné hodiny na světě
Nastavení časových pásem
Časové pásmo lze nastavit ručně, pokud se čas DCF liší od časového pásma
DCF rádiový signál
Když není používán, lze DCF rádiový signál úplně vypnout
Zobrazení místního času a jiných časových pásem
Přepínání mezi místním časem a jiným časovým pásmem
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál krytu | Plast |
| Materiál pláště | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 2 |
| Typ baterie | AA (Mignon) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Design/motiv | Čísla |
| Barva ciferníku | Bílá |
| Barva krytu | Stříbrná |
| Ukazatel sekund | Sekundová ručička |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 30 cm |
| Hmotnost | 812 g |
| Rozměr - šířka | 30 cm |
| Rozměr - hloubka | 3.5 cm |
| Rozměr - výška | 30 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Nástěnné hodiny |
| Provozový režim | Bezdrátový |
| Displej | Digitální |
| Další funkce | Teploměr (10°C až+50°C) |
Více informací o produktu
- Radiobudík s analogovým zobrazením času a digitálním zobrazením data a teploty
- Velký bílý ciferník s arabskými číslicemi a vteřinovou ručičkou
- Zobrazení letního času
- Výběr ze 7 jazyků (DE, FR, IT, ES, NL, DA, EN)
- Rádio lze manuálně zapnout a vypnout
- Možnost přepnutí mezi °C a Fahrenheit
Obsah dodávky
- 1 nástěnné rádio hodiny DCF „Moorea“
- 2 baterie AA Mignon
- 1 návod k obsluze
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Používej produkt výhradně k účelu, ke kterému je určen.
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunci.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou povoleny elektronické přístroje.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Nesnaž se produkt sám opravovat nebo servisovat. Veškeré údržbářské práce přenech odbornému personálu.
- Nepokládej produkt blízko rušivých polí, kovových rámů, počítačů, televizorů apod. Elektronická zařízení a okenní rámy mohou negativně ovlivnit funkci produktu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Ztratíš tím veškerá nároková práva na záruku.
- Drž děti rozhodně dál od obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místně platných předpisů o odpadech.
- Nepoužívej produkt mimo výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Neotvírej produkt a pokud je poškozený, nepoužívej ho dál.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Používej výrobek jen za mírných klimatických podmínek.
Varování – baterie
- Důsledně dodržuj správnou polaritu (označení + a -) baterií a vlož je správně. Nedodržení může vést k úniku nebo výbuchu baterií.
- Používej pouze baterie typu uvedeného v návodu. Poznamenej si rady pro správný výběr baterií uvedené v návodu k zařízení pro pozdější použití.
- Před vložením baterií očisti kontakty baterií a protikontakty.
- Nedovol dětem měnit baterie bez dozoru.
- Vyměňuj vždy všechny baterie v sadě současně.
- Nemíchej staré a nové baterie, ani baterie různých typů nebo výrobců.
- Vyjmi baterie z výrobků, které delší dobu nepoužíváš (pokud nejsou určeny pro nouzové použití).
- Neukratuj baterie.
- Baterie nenabíjej.
- Nevhazuj baterie do ohně a nezahřívej je.
- Nikdy baterie neotvírej, nepoškozuj, nepolykaj a nenechávej je uniknout do životního prostředí. Mohou obsahovat toxické a ekologicky škodlivé těžké kovy.
- Vyjmi a ihned zlikviduj vybitý baterie z produktu.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání baterií při extrémních teplotách a extrémně nízkém tlaku vzduchu (např. ve velkých nadmořských výškách).
- Dávej pozor, aby baterie s poškozeným obalem nepřišly do kontaktu s vodou.
- Uchovávej baterie mimo dosah dětí.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi