Rádiem řízený budík "Elegance Pro", bez tikání, černý
00186317
DCF rádiové hodiny s analogovým zobrazením hodin a minut
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
DCF rádiem řízené hodinky
DCF rádiem řízené hodiny s automatickým nastavením času na nejvíce přesné hodiny na světě
Pohyb s nízkou šumovou vrstvou
Pohyb s nízkým šumem
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál pláště | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | AA (Mignon) |
| Napájení | Baterie |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva ciferníku | Bílá |
| Podsvícení (barva) | Bílá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 10 cm |
| Hmotnost | 156 g |
| Rozměr - šířka | 10.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 5.1 cm |
| Rozměr - výška | 10.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časů buzení | 1 |
| Provozový režim | Bezdrátový |
| Displej | Analogový |
| Další funkce | Funkce dřímání Hodiny řízené DCF signálem |
Více informací o produktu
- DCF rádiové hodiny s analogovým zobrazením hodin a minut
- Lze nastavit jeden čas budíku
- Funkce odložení
- Podsvícení
Obsah dodávky
- 1 radiobudík "Elegance Pro"
- 1 baterie AA Mignon
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Funkce DCF ti ukáže přesný čas, ale platí to jen pro země ve středoevropském časovém pásmu (CET).
Plynulý pohyb vteřinové ručičky zajišťuje, že není slyšet žádné tikání, a hodiny vydávají jen tichý bzučivý zvuk.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou elektronická zařízení povolena.
- Nepokládej produkt blízko rušivých polí, kovových rámů, počítačů, televizí apod. Elektronická zařízení i okenní rámy negativně ovlivňují funkci produktu.
- Nenechávej produkt upadnout a nevystavuj ho silným otřesům.
- Nesnaž se produkt sám opravovat nebo udržovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztratíš veškerá záruková práva.
- Udržuj děti mimo dosah obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Produkt používej výhradně k určenému účelu.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunci.
- Nepřekračuj technické limity produktu uvedené v technických údajích.
- Produkt neotvírej a při poškození ho dále nepoužívej.
- Tento produkt, stejně jako všechna elektrická zařízení, nepatří do rukou dětí!
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
Varování - baterie
- Vždy dbej na správnou polaritu (označení + a -) baterií a vlož je správně. Jinak hrozí únik nebo výbuch baterií.
- Používej pouze baterie odpovídající uvedenému typu. Ulož si informace o správném výběru baterií z návodu k použití pro pozdější nahlédnutí.
- Před vložením baterií vyčisti kontakty baterií i protikontakty.
- Nedovol dětem měnit baterie bez dozoru.
- Vyměňuj všechny baterie v sadě současně.
- Nemíchej staré a nové baterie ani baterie různých typů nebo výrobců.
- Vyjmi baterie z přístrojů, které delší dobu nepoužíváš (pokud nejsou určeny pro nouzové použití).
- Nepřipojuj baterie na zkrat.
- Baterie nenabíjej.
- Nevhazuj baterie do ohně a nezahřívej je.
- Nikdy baterie neotevírej, nepoškozuj, nepolykaj a nenechávej je uniknout do životního prostředí. Mohou obsahovat toxické a škodlivé těžké kovy.
- Vyjmi a neprodleně zlikviduj vybitých baterií z produktu.
- Vyhni se skladování, nabíjení a používání baterií při extrémních teplotách a velmi nízkém tlaku vzduchu (např. ve velkých nadmořských výškách).
- Dbej, aby baterie s poškozeným obalem nepřišly do styku s vodou.
- Uchovávej baterie mimo dosah dětí.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
