Radiobudík "Cube", černý
00186304
DCF rádiobudík s digitálním zobrazením času, budíku, data a teploty
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
DCF rádiem řízené hodinky
DCF rádiem řízené hodiny s automatickým nastavením času na nejvíce přesné hodiny na světě
Upozornění na rychlost
Alarm rychlosti probouzí ospalce zvýšením rychlosti tónu budíku
Nastavení časových pásem
Časové pásmo lze nastavit ručně, pokud se čas DCF liší od časového pásma
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál pláště | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 2 |
| Typ baterie | AAA (Micro) |
| Napájení | Baterie |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Zobrazení data | Den, měsíc, den v týdnu |
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Podsvícení (barva) | Bílá Modrá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 115 g |
| Rozměr - šířka | 7 cm |
| Rozměr - hloubka | 4 cm |
| Rozměr - výška | 6 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časů buzení | 1 |
| Provozový režim | Bezdrátový |
| Displej | Digitální |
| Možnost nastavení | Časové pásmo |
| Teplota vzduchu - rozlišení | 0.1 ° |
| Teplota vzduchu - přesnost měření (uvnitř/venku) | ±2 °C |
| Další funkce | Funkce dřímání Hodiny řízené DCF signálem Teploměr (0°C až +50°C) (32°F až 122°F) |
Více informací o produktu
- DCF rádiobudík s digitálním zobrazením času, budíku, data a teploty
- Příjemné LED podsvícení
- Velký displej pro snadné čtení času
- Díky své praktické velikosti je budík ideální na cesty
Čas / kalendář / budík:
- Programovatelný budík
- S funkcí opakovaného buzení (snooze)
- Zobrazení data (den/měsíc)
- Zobrazení dne v týdnu (7 jazyků: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština, nizozemština, dánština)
Teploměr:
- Lze přepínat mezi stupni Celsia a Fahrenheita
Obsah dodávky
- 1 radiobudík „Cube“
- 2 baterie AAA
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou elektronické produkty povoleny.
- Nepokládej produkt v blízkosti rušivých polí, kovových rámů, počítačů a televizí apod. Elektronická zařízení i rámy oken negativně ovlivňují funkci produktu.
- Nepokoušej se produkt sám udržovat nebo opravovat. Veškeré údržbové práce přenechej odbornému personálu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškeré nároky na záruku.
- Produkt je určen pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Používej produkt výhradně k účelu, pro který je určen.
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunci.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Obalový materiál okamžitě zlikviduj podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Nepoužívej produkt mimo jeho technicky stanovené výkonové limity.
- Neotvírej produkt a nepokračuj v jeho používání, pokud je poškozený.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické produkty, nepatří do rukou dětí!
Varování – baterie
- Vždy dbej na správnou polaritu (označení + a -) baterií a vlož je správně. Při nedodržení hrozí riziko úniku nebo výbuchu baterií.
- Používej pouze baterie odpovídající uvedenému typu. Ulož si pokyny pro správný výběr baterií, které jsou v návodu k použití zařízení, pro pozdější nahlédnutí.
- Před vložením baterií vyčisti kontakty baterií a protikontakty.
- Nedovol dětem měnit baterie bez dozoru.
- Vyměňuj všechny baterie v sadě současně.
- Nemíchej staré a nové baterie ani baterie různých typů nebo výrobců.
- Vyjmi baterie z produktů, které delší dobu nepoužíváš (pokud nejsou určeny pro nouzové použití).
- Nezkratovávej baterie.
- Není dovoleno nabíjet baterie.
- Nevhazuj baterie do ohně a nezahřívej je.
- Nikdy baterie neotvírej, nepoškozuj, nepolykaj a nenechávej je uniknout do životního prostředí. Mohou obsahovat toxické a ekologicky škodlivé těžké kovy.
- Vyjmi a zlikviduj vyčerpané baterie z produktu ihned.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání při extrémních teplotách a extrémně nízkém tlaku vzduchu (např. ve velkých nadmořských výškách).
- Dávej pozor, aby baterie s poškozeným obalem nepřišly do styku s vodou.
- Uchovávej baterie mimo dosah dětí.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
