Radiobudík "Flores", analogový, bez tikání, černý
00222226
Budík s analogovým zobrazením času a času buzení
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
DCF rádiem řízené hodinky
DCF rádiem řízené hodiny s automatickým nastavením času na nejvíce přesné hodiny na světě
Pohyb s nízkou šumovou vrstvou
Pohyb s nízkým šumem díky plazejícímu se použitému pohybu
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál pláště | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | AA (Mignon) |
| Napájení | Baterie |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá Černá |
| Barva | Černá-bílá |
| Barva ciferníku | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 11 cm |
| Hmotnost | 228 g |
| Rozměr - šířka | 11 cm |
| Rozměr - hloubka | 5.2 cm |
| Rozměr - výška | 12 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časů buzení | 1 |
| Provozový režim | Bezdrátový |
| Displej | Analogový |
| Další funkce | Funkce dřímání Hodiny řízené DCF signálem |
Více informací o produktu
- Budík s analogovým zobrazením času a času buzení
- bílé ciferníky
- klasický design s elegantními stojánky
- nastavitelný jeden čas budíku
- funkce odložení buzení
- podsvícení aktivované stiskem tlačítka, světlo se automaticky vypne
Obsah dodávky
- 1 radiobudík "Flores"
- 1 baterie AA Mignon
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Plynulý pohyb sekundové ručičky zajišťuje, že není slyšet žádné tikání, a hodiny vydávají pouze tiché bzučení.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
