Radiobudík "Multi", černý
00186448
Radiobudík DCF s analogovým zobrazením hodin / minut a digitálním zobrazením data, teploty a sekund
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
DCF rádiem řízené hodinky
DCF rádiem řízené hodiny s automatickým nastavením času na nejvíce přesné hodiny na světě
Upozornění na rychlost
Alarm rychlosti probouzí ospalce zvýšením rychlosti tónu budíku
Pohyb s nízkou šumovou vrstvou
Pohyb s nízkým šumem
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál pláště | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | AA (Mignon) |
| Napájení | Baterie |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Zobrazení data | Den, měsíc |
| Barevný odstín | Černá |
| Barva ciferníku | Černá |
| Podsvícení (barva) | Bílá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 192 g |
| Rozměr - šířka | 9.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 4.5 cm |
| Rozměr - výška | 9.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časů buzení | 1 |
| Provozový režim | Bezdrátový |
| Displej | Analogový a digitální |
| Teplota vzduchu - rozlišení | 1 ° |
| Teplota vzduchu - přesnost měření (uvnitř/venku) | ±5 ℃ |
| Další funkce | Funkce dřímání Hodiny řízené DCF signálem Teploměr (10°C až+50°C) |
Více informací o produktu
- Radiobudík DCF s analogovým zobrazením hodin / minut a digitálním zobrazením data, teploty a sekund
- Arabský ciferník s displejem pro datum, pokojovou teplotu a sekundy
- Analogové minutová / hodinová ručička
- Bílé podsvícení, aktivuje se stiskem tlačítka
Digitální displej:
- Datum, pokojová teplota a sekundy se střídají každých 20 sekund
Čas / kalendář / budík:
- Lze nastavit jeden čas budíku
- Funkce opakovaného buzení (snooze)
- Zobrazení data
Obsah dodávky
- 1 „Multi“ radiobudík
- 1 baterie AA Mignon
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Funkce DCF ti dává přesný čas, ale to platí jen pro země ve středoevropském časovém pásmu (SEČ).
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou povoleny elektronické výrobky.
- Nepokládej produkt v blízkosti rušivých polí, kovových rámů, počítačů a televizorů apod. Elektronická zařízení i okenní rámy negativně ovlivňují funkci produktu.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Nesnaž se produkt sám udržovat nebo opravovat. Veškeré údržbářské práce přenech odbornému personálu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztratíš veškerá záruční práva.
- Drž děti rozhodně dál od obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál ihned zlikviduj v souladu s místně platnými předpisy o likvidaci odpadu.
- Produkt používej výhradně k určenému účelu.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Nepoužívej produkt mimo jeho výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Produkt neotvírej a nepokračuj v jeho používání, pokud je poškozený.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
Varování – baterie
- Vždy dodržuj správnou polaritu (označení + a -) baterií a vlož je podle toho. Nedodržení může způsobit únik nebo výbuch baterií.
- Používej pouze baterie odpovídající uvedenému typu. Uchovávej si pokyny pro správný výběr baterií, které jsou v návodu k použití zařízení, pro pozdější použití.
- Před vložením baterií vyčisti kontakty baterií a protikontakty.
- Nedovol dětem měnit baterie bez dozoru.
- Vyměňuj všechny baterie v sadě současně.
- Nemíchej staré a nové baterie ani baterie různých typů nebo výrobců.
- Vyjmi baterie z výrobků, které delší dobu nepoužíváš (pokud nejsou určeny k nouzovému použití).
- Nespouštěj baterie zkratem.
- Nenabíjej baterie.
- Nevhazuj baterie do ohně a nezahřívej je.
- Nikdy baterie neotvírej, nepoškozuj, nepolykaj a nenechávej je uniknout do životního prostředí. Mohou obsahovat toxické a ekologicky škodlivé těžké kovy.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání při extrémních teplotách a velmi nízkém tlaku vzduchu (např. ve velkých nadmořských výškách).
- Dávej pozor, aby baterie s poškozeným obalem nepřišly do styku s vodou.
- Uchovávej baterie mimo dosah dětí.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi