Radiobudík "RC 660", bílý
00186321
DCF rádiem řízené hodiny s digitálním zobrazením času, času budíku, data, teploty a vlhkosti okolí
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
DCF rádiem řízené hodinky
DCF rádiem řízené hodiny s automatickým nastavením času na nejvíce přesné hodiny na světě
Dvakrát vstávat
Programovatelné dva časy budíku, praktické, když se dva lidé vstávají v různých časech
Snímač jasu
Snímač jasu, který lze vypínat a zapínat, se automaticky aktivuje ve tmě
Pracovní denní upozornění
Nastavení časů budíků jako budíku na pracovní den, který je aktivní od pondělí do pátku
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál pláště | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 3 |
| Typ baterie | AAA (Micro) |
| Napájení | Baterie |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Zobrazení data | Den, měsíc |
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Podsvícení (barva) | Bílá |
| Indikátor změny | 12/24h |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 191 g |
| Rozměr - šířka | 11.8 cm |
| Rozměr - hloubka | 4 cm |
| Rozměr - výška | 6.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časů buzení | 2 |
| Provozový režim | Bezdrátový |
| Displej | Digitální |
| Vlhkost vzduchu - rozlišení | 1 % |
| Vlhkost vzduchu - přesnost měření | ±10% |
| Vlhkost vzduchu - rozsah měření | 20% až 90% |
| Teplota vzduchu - rozlišení | 0.1 ° |
| Teplota vzduchu - přesnost měření (uvnitř/venku) | ±1,5 °C |
| Teplota vzduchu - rozsah měření | - 9,9 ℃ až + 60 ℃ |
| Další funkce | Funkce dřímání Hodiny řízené DCF signálem Teploměr (-9,9°C až +50°C) (14°F až 122°F) Funkce nočního světla Vlhkoměr |
Více informací o produktu
- DCF rádiem řízené hodiny s digitálním zobrazením času, času budíku, data, teploty a vlhkosti okolí
- S funkcí odložení budíku
- Bílá, příjemné LED podsvícení
- Velký displej pro snadné čtení času
- Moderní barva pouzdra pro dekorativní domácí design
Teploměr:
- lze přepínat mezi stupni Celsia a stupni Fahrenheita
Obsah dodávky
- 1 radiobudík „RC 660“
- 3 baterie AAA Micro
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Obě nebo jen jedno ze dvou nastavených časů budíku může být aktivní jako pracovní budík. Pokud je místo pracovního budíku vybráno nastavení „NORMAL“, budík zazvoní vždy v nastavený čas od pondělí do neděle.
Funkce DCF ti poskytne přesný čas, ale platí to pouze pro země ve středoevropském časovém pásmu (CET).
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v prostorách, kde nejsou povoleny elektronické přístroje.
- Nepokládej produkt v blízkosti rušivých polí, kovových rámů, počítačů, televizí apod. Elektronická zařízení i okenní rámy negativně ovlivňují funkci produktu.
- Nenechávej produkt upadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Nesnaž se produkt sám udržovat nebo opravovat. Veškeré údržbové práce přenech odbornému personálu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškerá nárok na záruku.
- Drž děti rozhodně od obalového materiálu dál, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunci.
- Nepoužívej produkt mimo jeho technicky stanovené výkonové limity.
- Neotvírej produkt a nepokračuj v jeho provozu, pokud je poškozený.
- Tento produkt nepatří, stejně jako všechny elektrické produkty, do rukou dětí!
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
- Produkt používej výhradně k účelu, ke kterému je určen.
Varování – Baterie
- Vždy dbej na správnou polaritu (označení + a -) baterií a vlož je odpovídajícím způsobem. Při nedodržení hrozí riziko úniku nebo exploze baterií.
- Používej pouze baterie odpovídající uvedenému typu. Uchovej si informace o správném výběru baterií, které jsou uvedeny v návodu k obsluze zařízení, pro pozdější použití.
- Před vložením baterií očisti kontakty baterií i protikontakty.
- Nedovol dětem měnit baterie bez dozoru.
- Vyměňuj všechny baterie v sadě současně.
- Nemíchej staré a nové baterie ani baterie různých typů nebo výrobců.
- Vyjmi baterie z výrobků, které delší dobu nepoužíváš (pokud nejsou připravené pro nouzové použití).
- Neukracuj baterie.
- Nenabíjej baterie.
- Nevhazuj baterie do ohně a nezahřívej je.
- Nikdy baterie neotvírej, nepoškozuj, nepolykaj a nedovol, aby se dostaly do životního prostředí. Mohou obsahovat toxické a škodlivé těžké kovy.
- Spotřebované baterie ihned vyjmi a zlikviduj.
- Vyvaruj se skladování, nabíjení a používání baterií při extrémních teplotách a velmi nízkém tlaku vzduchu (např. ve velkých nadmořských výškách).
- Dávej pozor, aby baterie s poškozeným obalem nepřišly do styku s vodou.
- Uchovávej baterie mimo dosah dětí.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
