Radiobudík "RC200"
00186331
DCF rádiový budík s digitálním zobrazením času, času budíku a data
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
DCF rádiem řízené hodinky
DCF rádiem řízené hodiny s automatickým nastavením času na nejvíce přesné hodiny na světě
Dvakrát vstávat
Programovatelné dva časy budíku, praktické, když se dva lidé vstávají v různých časech
Nastavení časových pásem
Časové pásmo lze nastavit ručně, pokud se čas DCF liší od časového pásma
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál pláště | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 2 |
| Typ baterie | AAA (Micro) |
| Napájení | Baterie |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Zobrazení data | Den, měsíc, den v týdnu |
| Barevný odstín | Černá |
| Podsvícení (barva) | Modrá |
| Indikátor změny | 12/24h |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 139 g |
| Rozměr - šířka | 8 cm |
| Rozměr - hloubka | 4.5 cm |
| Rozměr - výška | 7.7 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časů buzení | 2 |
| Provozový režim | Bezdrátový Manuální |
| Displej | Digitální |
| Možnost nastavení | Časové pásmo |
| Teplota vzduchu - rozlišení | 0.1 ° |
| Teplota vzduchu - přesnost měření (uvnitř/venku) | ±1,5 °C |
| Další funkce | Funkce dřímání Hodiny řízené DCF signálem Teploměr (0°C až +50°C) (32°F až 122°F) |
Více informací o produktu
- DCF rádiový budík s digitálním zobrazením času, času budíku a data
- Dvouřádkový displej s velkým ukazatelem času
- Modré LED podsvícení
Čas / Kalendář / Funkce budíku:
- Čas lze přepínat mezi 12 a 24hodinovým formátem
- Zobrazení data (den/měsíc)
- Zobrazení dne v týdnu (5 jazyků: angličtina, němčina, italština, francouzština a španělština)
- Funkce opakovaného buzení
Teploměr:
- Lze přepínat mezi stupni Celsia a Fahrenheita
Obsah dodávky
- 1 radiobudík "RC200"
- 2 AAA mikro baterie
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou povoleny elektronické výrobky.
- Nepolož produkt blízko zdrojů rušení, kovových rámů, počítačů, televizorů apod. Elektronická zařízení a rámy oken negativně ovlivňují funkci produktu.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Nesnaž se produkt sám udržovat nebo opravovat. Veškeré údržbové práce přenech odbornému personálu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztratíš veškerá nárok na záruku.
- Děti drž rozhodně dál od obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místních platných předpisů o likvidaci odpadu.
Varování
- Určitě dodrž správnou polaritu (označení + a -) baterií a vlož je podle ní. Nedodržení může způsobit únik nebo výbuch baterií.
- Používej pouze akumulátory (nebo baterie) odpovídající uvedenému typu.
- Před vložením baterií vyčisti kontakty baterií i protikontakty.
- Nedovol dětem měnit baterie bez dozoru.
- Nemíchej staré a nové baterie ani baterie různých typů nebo výrobců.
- Vyjmi baterie z výrobků, které delší dobu nepoužíváš (pokud nejsou určeny pro nouzové použití).
- Neuklízej baterie na zkrat.
- Nenabíjej baterie.
- Nevhazuj baterie do ohně.
- Uchovávej baterie mimo dosah dětí.
- Nikdy baterie neotvírej, nepoškozuj, nepolykaj je ani je nevypouštěj do životního prostředí. Mohou obsahovat jedovaté a ekologicky škodlivé těžké kovy.
- Spotřebované baterie okamžitě vyjmi a zlikviduj.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání při extrémních teplotách a extrémně nízkém tlaku vzduchu (např. ve velkých nadmořských výškách).
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi