Radiobudík "Roundly", bílý
00186413
DCF rádiové hodiny s analogovým zobrazením hodin a minut
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
DCF rádiem řízené hodinky
DCF rádiem řízené hodiny s automatickým nastavením času na nejvíce přesné hodiny na světě
Fluorescenční ruce
Fluorescenční hodinové a minutové ručičky usnadňují čtení času ve tmě
Upozornění na rychlost
Alarm rychlosti probouzí ospalce zvýšením rychlosti tónu budíku
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál pláště | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | AA (Mignon) |
| Napájení | Baterie |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva ciferníku | Bílá |
| Podsvícení (barva) | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 9 cm |
| Hmotnost | 160 g |
| Rozměr - šířka | 9 cm |
| Rozměr - hloubka | 4 cm |
| Rozměr - výška | 9 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časů buzení | 1 |
| Provozový režim | Bezdrátový |
| Displej | Analogový |
| Další funkce | Funkce dřímání Hodiny řízené DCF signálem |
Více informací o produktu
- DCF rádiové hodiny s analogovým zobrazením hodin a minut
- Lze nastavit jeden čas budíku_x000D_
- Funkce odložení budíku_x000D_
- Podsvícení_x000D_
- Nadčasový design se hodí do jakéhokoli obytného prostředí
Obsah dodávky
- 1 radiobudík „Roundly“
- 1 baterie AA Mignon
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Funkce DCF ti dává přesný čas, ale to platí jen pro země ve středoevropském časovém pásmu (SEČ).
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou elektronické produkty povoleny.
- Neumisťuj produkt blízko rušivých polí, kovových rámů, počítačů, televizí apod. Elektronická zařízení i okenní rámy negativně ovlivňují funkci produktu.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho silným otřesům.
- Nepokoušej se produkt sám servisovat nebo opravovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztratíš veškerá záruční práva.
- Děti drž rozhodně dál od obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
Varování - Baterie
- Důsledně dodržuj správnou polaritu (označení + a -) baterií a vlož je správně. Nedodržení může způsobit únik nebo výbuch baterií.
- Používej pouze akumulátory (nebo baterie), které odpovídají uvedenému typu.
- Před vložením baterií vyčisti kontakty baterií i kontakty ve výrobku.
- Nedovol dětem měnit baterie bez dozoru.
- Nemíchej staré a nové baterie ani baterie různých typů nebo výrobců.
- Vyjmi baterie z výrobků, které delší dobu nepoužíváš (pokud nejsou připraveny pro nouzové použití).
- Neukracuj baterie.
- Nenabíjej baterie.
- Nevhazuj baterie do ohně.
- Uchovávej baterie mimo dosah dětí.
- Nikdy baterie neotvírej, nepoškozuj, nepolykaj a nenech je uniknout do životního prostředí. Mohou obsahovat toxické a ekologicky škodlivé těžké kovy.
- Použité baterie ihned vyjmi a zlikviduj.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání při extrémních teplotách a velmi nízkém tlaku vzduchu (např. ve velkých nadmořských výškách).
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi