Rám na LP obal, hliník, bílý, 31,5 x 31,5 cm
00181446
Hliníkový kryt na obal desky (LP) nebo dvojitý obal: promění LP desky ve stylové nástěnné doplňky a ochrání je před prachem
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Bildformat | 31,5 x 31,5 |
| Přibližná šířka lišty | 11 mm |
| Přibližná výška lišty | 22 |
| Max. tloušťka pasparty | Nevhodné pro paspartu |
| Formát rámečku | 31,5 x 31,5 |
| Rozměr - šířka | 32.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 2.5 cm |
| Rozměr - výška | 32.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnění | Pověšení |
| Druh skla | Reflexní |
| Typ rámečku | Hliníkový rámeček |
Více informací o produktu
- Hliníkový kryt na obal desky (LP) nebo dvojitý obal: promění LP desky ve stylové nástěnné doplňky a ochrání je před prachem
- kulatě broušené, omyté kvalitní sklo
- přesné přesné úhlové spojení
- matně eloxovaný hliníkový profil, odolný proti UV záření
- včetně těžkého závěsu
Obsah dodávky
- 1 rámeček na obal LP
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
