Řetězový zámek na kolo s osvětleným klíčem, 120 cm, černý
00178138
Ať už brzy ráno nebo pozdě v noci: když jsi na kole, nechceš trávit dlouho hledáním klíčové dírky. Nemáš baterku? Žádný problém! Zámek na kolo se světlem na klíči usnadňuje odemykání ve tmě jako nikdy předtím.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Kolo |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Ocel |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr kabelu | 6 mm |
| Hmotnost | 825 g |
| Rozměr - délka | 120 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Zámek na klíč |
Více informací o produktu
- Zámek na řetěz na kolo, motorku nebo univerzální použití
- Řetězový zámek potažený látkou, aby nedošlo k poškození laku
- Řetězový zámek lze použít i ke spojení více kol dohromady
- Součástí je jedna LED osvětlená klíč a jeden běžný klíč
- Praktický oboustranný klíč na matice, který lze zamknout na obou stranách
- Ochranná krytka chrání válec před prachem a nečistotami
Obsah dodávky
- 1 zámek na řetěz kola
- 1 klíč s LED osvětlením
- 1 klíč
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi