Řezačka s rotačním nožem Easy Cut R 320, délka řezu 32cm
00008206
Ideální pro papír a fólii
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Obsahuje elektroniku | Ne |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Série | Easy Cut |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Formát listu | DIN A5 DIN A6 DIN A4 |
| Hmotnost | 460 g |
| Rozměr - délka | 43.8 cm |
| Rozměr - šířka | 18.5 cm |
| Rozměr - výška | 6.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Řezačka rotační |
| Tloušťka řezu | 0.5 mm |
| Délka řezu | 320 mm |
Více informací o produktu
- Ideální pro papír a fólii
- Kružítkový nůž z kalené oceli
- Průhledné upínací pravítko
- Vodicí lišta z hliníku
- Měřítko pro analogové a digitální foto/DIN formáty a obaly CD/DVD
- Úhlové čáry pro řezání pod úhlem po 5° krocích
- Výška řezu: max. 5 listů 80 g/m² (0,5 mm)
Obsah dodávky
- 1 rotační řezačka "Easy Cut R 320"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi