ROLLER SCREEN 175x175, white
00021576
přenosné projekční plátno, ideálně vhodné pro prvotřídní prezentace v podnikání, studiu i volném čase; pro všechny běžné typy čelní projekce, např. s použitím projektoru
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Nekonečně rozšiřitelný směrem dolů
Užijte si nejlepší výhledy: Výsuvná obrazovka má nekonečně nastavitelný zamykací systém, takže obraz můžete přenést do dokonalého formátu – pro skutečný pocit domácího kina
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Fixní |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál tubusu | Kov |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Získaná hodnota | 1.1000 |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 7 kg |
| Rozměr - délka | 175 cm |
| Projekční úhlopříčka | 247 cm |
| Tloušťka utěrky | 380 μm |
| Rozměr - šířka | 175 cm |
| Projekční plocha | 175 x 175 |
| Formát | 1:1 Standard |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Mechanika | Rollo |
| Montáž | Pevný |
| Materiál plátna | PVC |
Více informací o produktu
- přenosné projekční plátno, ideálně vhodné pro prvotřídní prezentace v podnikání, studiu i volném čase; pro všechny běžné typy čelní projekce, např. s použitím projektoru
- lehké projekční plátno pro rychlou a snadnou montáž na zeď a strop
- bílé PVC plátno pro jedinečnou barevnou zářivost a nejjemnější bohatost kontrastu pro zatemněné místnosti
- přenosné projekční plátno o rozměrech 175 cm x 175 cm
- černá kovová trubka o průměru cca 7 cm
- bezpečné nastavení výšky pomocí variabilně nastavitelného blokovacího systému
- lze skladovat a přenášet úsporně na místě
- černá, neprůhledná zadní strana
- poměr stran 1:1
Obsah dodávky
- 1 rolovací obrazovka
- 1 rychlý průvodce
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi