"Rotation 360" LED Light
00185803
Přenosná LED lampa pro dílnu, auto, volnočasové aktivity, kempování a domácí použití
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
COB LED s vysokou svítivostí
COB LED pro vysokou jasvitost a rovnoměrné osvětlení na velkých plochách
Odolnost vůči nárazům
Odolnost proti nárazům díky obzvlášť robustní LED technologii
Více svítivosti díky LED
LED světla jsou jasnější než konvenční lampy
Úspora energie a dlouhodobá životnost
LED světla jsou energeticky úsporná a proto odolnější než běžné žárovky
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 3 |
| Typ baterie | AAA (Micro) |
| Napájení | Baterie |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva LED | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 7.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 6.5 cm |
| Rozměr - výška | 7.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet LED | 1 |
| Max. Lumenů | 150 lm |
Více informací o produktu
- Přenosná LED lampa pro dílnu, auto, volnočasové aktivity, kempování a domácí použití
- S magnetickým držákem pro připevnění na všechny magnetické povrchy
- LED světlo se jednoduše umístí na magnetický držák a může se na něm volně otáčet
- Otáčí se o 360°, což umožňuje nastavit úhel osvětlení podle potřeby pro cílené osvětlení
- 1 COB-LED pro vysoký výkon osvětlení a osvětlení velké plochy
- Plastové pouzdro
- Přepínatelné ve 2 stupních: jasné světlo, tlumené světlo
Obsah dodávky
- 1 LED světlo s otočením o 360°
- 1 magnetický držák
- 3 AAA mikro baterie
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi