Rychlonabíječka, GaN, 2x USB-C, 1x USB-A, PD, 100 W, černá
00201962
Výkonná, efektivní a kompaktní: nabíječka s technologií GaN je opravdový silák. Rychlá nabíječka navíc podporuje Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 3.0: nabíjej inovativně vysokou rychlostí!
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Automatická detekce zařízení
Připojená zařízení jsou automaticky detekována a optimálně nabíjena
Komponenty vyrobené z nitridu gallia (GaN)
Výkonná nabíječka GaN: Nejvyšší účinnost s nízkou generací tepla v kompaktním a lehkém provedení – komponenty z nitridu galitého to umožňují
Nabíjení úsporné na baterii
Optimalizovaný proces nabíjení šetří baterii a tím prodlužuje životnost mobilních telefonů, tabletů a podobných zařízení
Bezpečný nabíjecí proces
Inteligentní čipset pro bezpečné nabíjení: ochrana proti přetížení, přetížení a zkratu, integrované obvody s teplotní ochranou
Výkonná rychlonabijáčka
Ideální pro chytré telefony s vysokým nabíjecím výkonem: nabíjení zařízení vysokou rychlostí, až 60 % za 30 minut, ideální pro nové generace, protože často již nemají nabíječky součástí nákupu
Vhodné pro mnoho zařízení
Maximální kompatibilita: Power Delivery lze používat univerzálně, což jej činí vhodným pro chytré telefony, AirPods, tablety a napájecí zdroje
Podporuje Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
Podporuje Power Delivery a technologii Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0, která zaručuje extrémně rychlé nabíjení
Rychlé nabíjení
Spuštění turba: Rychlá nabíječka se nabíjí s výkonem mnohonásobně vyšším než běžná 5wattová nabíječka – rychlost nabíjení s Power Delivery až 100 wattů, s Qualcomm® Quick Charge™ až 18 wattů
Nabíjení více zařízení současně
Energie pro tři: vysoce kvalitní nabíječka s více USB porty se třemi porty pro nabíjení až tří zařízení současně, např. mobilního telefonu, notebooku, tabletu nebo napájecí baterie
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Smartphone/Tablet/notebook |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupní napětí do | 240 V |
| Vstupní napětí od | 200 V |
| Nabíjecí technologie | Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 Power Delivery 3.0 |
| Napájení | |
|---|---|
| Max. výstupní výkon | 100 W |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Produktová řada | Entry Line |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka (tělo) | 3.1 cm |
| Výška (tělo) | 6.7 cm |
| Hloubka (tělo) | 6.3 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | USB nabíječka |
Více informací o produktu
- Plný výkon až pro tři zařízení současně: s GaN rychlonabíječkou můžeš nabíjet notebooky, mobily, tablety a další zařízení vysokou rychlostí přes zásuvku – nabíjecí adaptér s technologií rychlého nabíjení Power Delivery, podporuje také Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0.
- Zpětně kompatibilní se všemi verzemi technologie Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
- Maximální výstupní výkon: 100 wattů – univerzální nabíječka pro rychlé nabíjení mobilních telefonů a mnoha dalších zařízení přes rozhraní USB-A a USB-C
Obsah dodávky
- 1 rychlá nabíječka
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Zkontroluj informace o produktu nebo návod k obsluze svého terminálového zařízení, případně kontaktuj výrobce, abys zjistil, zda tvůj smartphone podporuje PD (Power Delivery).
Integrovaný nabíjecí IC přizpůsobuje přiřazení USB portu připojenému zařízení. To znamená, že zařízení všech značek lze nabíjet maximální rychlostí. Zařízení poskytuje celkový nabíjecí výkon 100 W, každý USB-C port poskytuje nabíjecí výkon max. 100 W, USB-A port poskytuje nabíjecí výkon max. 18 wattů. Pokud je připojeno více zařízení současně, nabíjecí výkon se podle toho rozdělí.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi



















