Rychlonabíječka, GaN, 2x USB-C, vysouvací nabíjecí kabel, PD, 30 W, bílá
00201956
Rychlá nabíječka pro současné nabíjení až dvou zařízení s vysouvacím USB-C kabelem pro nabíjení mobilních telefonů, tabletů a dalších zařízení nejvyšší rychlostí přes zásuvku – nabíjecí adaptér s technologií rychlého nabíjení Power Delivery, podporuje také Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Nabíjení úsporné na baterii
Optimalizovaný nabíjecí proces šetří baterii a tím prodlužuje životnost
Automatická detekce zařízení
Připojená zařízení jsou automaticky detekována a optimálně nabíjena
Podporuje Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
Podporuje technologie Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0, která zaručuje extrémně rychlé nabíjení než tradiční technologie nabíjení
Komponenty vyrobené z nitridu gallia (GaN)
Výkonná nabíječka GaN: Nejvyšší účinnost s nízkou generací tepla v kompaktním a lehkém provedení – komponenty z nitridu galitého to umožňují
Bezpečný nabíjecí proces
Inteligentní čipset pro bezpečné nabíjení: ochrana proti přetížení, přetížení a zkratu, integrované obvody s teplotní ochranou
Výkonná rychlonabijáčka
Ideální pro chytré telefony s vysokým nabíjecím výkonem: nabíjení zařízení vysokou rychlostí, až 60 % za 30 minut, ideální pro nové generace, protože často již nemají nabíječky součástí nákupu
Vhodné pro mnoho zařízení
Maximální kompatibilita: Power Delivery lze používat univerzálně, což jej činí vhodným pro chytré telefony, AirPods, tablety a napájecí zdroje
Rychlé nabíjení
Spuštění turba: Rychlá nabíječka se nabíjí s výkonem mnohonásobně vyšším než u běžné 5wattové nabíječky – rychlost nabíjení s Power Delivery až do 30 wattů, podporuje také Qualcomm® Quick Charge™
Integrated, retractable charging cable
USB-C cable always with you: if required, the cable can be pulled out continuously up to 70 cm and automatically rolled back into the housing after use, without any cable clutter
Charging of two devices simultaneously
Power for two: high-quality USB charger with extendable USB-C charging cable and an additional USB-C port to charge up to two devices simultaneously, e.g. smartphone and tablet
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupní napětí do | 240 V |
| Vstupní napětí od | 100 V |
| Nabíjecí technologie | Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 Power Delivery 3.0 |
| Napájení | |
|---|---|
| Max. výstupní výkon | 30 W |
| Napájení | 230 V |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 120 g |
| Délka kabelu | 0.7 m |
| Rozměr - šířka | 3.1 cm |
| Rozměr - hloubka | 5.8 cm |
| Rozměr - výška | 6.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Cestovní nabíječka |
| Další funkce | Navíjecí kabel |
Více informací o produktu
- Rychlá nabíječka pro současné nabíjení až dvou zařízení s vysouvacím USB-C kabelem pro nabíjení mobilních telefonů, tabletů a dalších zařízení nejvyšší rychlostí přes zásuvku – nabíjecí adaptér s technologií rychlého nabíjení Power Delivery, podporuje také Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
- Zpětně kompatibilní se všemi verzemi technologie Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 3.0
- Max. výstupní výkon: 30 wattů – univerzální nabíječka pro rychlé nabíjení mobilních telefonů a mnoha dalších zařízení přes rozhraní USB-A a USB-C
- Připojení k síti 100 - 240 V vhodné pro celosvětové použití ve spojení se zeměpisně specifickým adaptérem
Obsah dodávky
- 1 rychlá nabíječka
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Zkontroluj prosím informace o produktu nebo návod k použití svého terminálového zařízení, případně kontaktuj výrobce, aby ses dozvěděl, zda tvůj smartphone podporuje PD (Power Delivery) nebo Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi



















