Rychlonabíječka s nabíjecím kabelem Micro-USB, 19,5 W, 1,5 m, černá
00201621
Dobíjecí baterie tvého smartphonu nebo tabletu je vybitá, ale nemáš čas ji nabíjet? S rychlou nabíječkou nejenže nabiješ vysokou rychlostí, ale také efektivně a optimálně – to chrání dobíjecí baterii a zařízení je zase rychle k použití.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Nabíjení úsporné na baterii
Optimalizovaný nabíjecí proces šetří baterii a tím prodlužuje životnost
Automatická detekce zařízení
Připojená zařízení jsou automaticky detekována a optimálně nabíjena
Qualcomm® Quick Charge™ 3.0
Technologie Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 zaručuje extrémně rychlé nabíjení, rychlejší než tradiční technologie nabíjení
Mechanicky extrémně odolný
Robustní konektory a tvarované odlehčující prvky, mechanicky extrémně odolné
Bezpečný nabíjecí proces
Inteligentní čipset pro bezpečné nabíjení: ochrana proti přetížení, přetížení a zkratu, integrované obvody s teplotní ochranou
Vhodné pro mnoho zařízení
Maximální kompatibilita: Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 lze používat univerzálně, což je činí vhodnými pro chytré telefony, tablety a PowerPacky
Výkonná rychlonabijáčka
Ideální pro chytré telefony s vysokým nabíjecím výkonem: nabíjejte zařízení vysokou rychlostí, až na 50 % za 30 minut, ideální pro nové generace, protože často již nemají nabíječky součástí nákupu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Výstupní napětí / výstupní proud | 9 - 12V/ 1,5A 3,6 - 6,5V/ 3A 6,5 - 9V/ 2A |
| Vstupní napětí do | 240 V |
| Vstupní napětí od | 100 V |
| Nabíjecí technologie | Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 |
| Napájení | |
|---|---|
| Max. výstupní výkon | 19.5 W |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Délka kabelu | 1.5 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | LED kontrolka |
| Typ | Cestovní nabíječka - set |
Více informací o produktu
- Sada obsahující technologii rychlého nabíjení Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 a nabíjecí kabel, který ti umožní nabíjet smartphone nebo tablet s micro-USB připojením nejvyšší rychlostí přes zásuvku
- Vše v jednom: nabíjecí sada obsahující nabíječku a nabíjecí kabel
- Zpětně kompatibilní se všemi verzemi technologie Qualcomm® Quick Charge™ 3.0
- Maximální výstupní výkon: 19,5 wattů
- Na cesty: malý a lehký napájecí zdroj, vejde se do každé tašky a příručního zavazadla
- Kompaktní design nezakrývá ostatní zásuvky
- Připojení k síti 100 - 240 V vhodné pro celosvětové použití ve spojení s adaptérem specifickým pro danou zemi
Obsah dodávky
- 1 nabíječka
- 1 nabíjecí kabel USB-A - micro-USB
- 1 uživatelský manuál
Informace pro spotřebitele
Zkontroluj informace o produktu nebo návod k obsluze svého zařízení, případně kontaktuj výrobce, abys zjistil, zda tvůj smartphone podporuje Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0.
Tato nabíječka má originální certifikaci Qualcomm Quick Charge™, která zaručuje, že adaptér pro nabíjení splňuje standardy Qualcomm co do výkonu a bezpečnosti.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi




















