Rychlonabíječka UK, USB-C, PD/Qualcomm®, mini nabíječka, 25 W, bílá
73210290
Britský nabíjecí adaptér s technologií rychlého nabíjení Power Delivery, navíc podporuje Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0: takže můžeš svůj smartphone nabíjet maximální rychlostí přes zásuvku
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Nabíjení úsporné na baterii
Optimalizovaný nabíjecí proces šetří baterii a tím prodlužuje životnost
Automatická detekce zařízení
Připojená zařízení jsou automaticky detekována a optimálně nabíjena
Bezpečný nabíjecí proces
Inteligentní čipset pro bezpečné nabíjení: ochrana proti přetížení, přetížení a zkratu, integrované obvody s teplotní ochranou
Výkonná rychlonabijáčka
Ideální pro chytré telefony s vysokým nabíjecím výkonem: nabíjení zařízení vysokou rychlostí, až 60 % za 30 minut, ideální pro nové generace, protože často již nemají nabíječky součástí nákupu
Vhodné pro mnoho zařízení
Maximální kompatibilita: Power Delivery lze používat univerzálně, což jej činí vhodným pro chytré telefony, AirPods, tablety a napájecí zdroje
Podporuje Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
Podporuje technologii Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0, která zaručuje extrémně rychlé nabíjení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Smartphone |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupní napětí do | 240 V |
| Vstupní napětí od | 100 V |
| Nabíjecí technologie | Qualcomm® Quick Charge™ 2.0 Power Delivery 3.0 |
| Napájení | |
|---|---|
| Max. výstupní výkon | 25 W |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Série | Mini nabíječka 25W USB-C |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka (tělo) | 3.4 cm |
| Výška (tělo) | 2.9 cm |
| Hloubka (tělo) | 3.1 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | USB nabíječka |
Více informací o produktu
- Britský nabíjecí adaptér s technologií rychlého nabíjení Power Delivery, navíc podporuje Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0: takže můžeš svůj smartphone nabíjet maximální rychlostí přes zásuvku
- zpětně kompatibilní se všemi verzemi technologie Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 3.0
- max. výstupní výkon: 25 wattů
- na cesty: malé a lehké USB-C nabíječka, vejde se do každé kapsy a příručního zavazadla
- kompaktní provedení nezablokuje další zásuvky
- typ zástrčky: Typ G (zásuvka Commonwealth)
- napájení 100–240 V vhodné pro celosvětové použití ve spojení s adaptérem specifickým pro danou zemi
Obsah dodávky
- 1 nabíječka
- 1 uživatelská příručka
Informace pro spotřebitele
Zkontroluj informace o produktu nebo návod k obsluze svého terminálového zařízení, případně kontaktuj výrobce, aby ses dozvěděl, zda tvůj smartphone podporuje PD (Power Delivery).
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho jen v suchých prostorách.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Nepoužívej produkt mimo jeho výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Neprováděj na zařízení žádné úpravy. Tím ztratíš veškeré nároky na záruku.
- Přestaň produkt používat, pokud je zjevně poškozený.
- Používej produkt výhradně k účelu, ke kterému je určen.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Ulož všechny kabely tak, aby nepředstavovaly nebezpečí zakopnutí.
- Nekrout kabel a netlač na něj.
- Při odpojování kabelu táhni přímo za zástrčku, nikdy za kabel.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místních platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Produkt je určen pouze pro použití uvnitř budov.
- Používej výrobek jen za mírných klimatických podmínek.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou povoleny elektronické výrobky.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se postříkání vodou.
Nebezpečí úrazu elektrickým proudem
- Neotvírej produkt a nepokračuj v jeho používání, pokud je poškozený.
- Nepoužívej produkt, pokud je poškozený AC adaptér, napájecí kabel nebo síťový kabel.
- Nesnaž se produkt sám opravovat nebo servisovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
