Rychlonabíječka UK, USB-C, USB-A, PD/QC®/GaN, mini nabíječka, 65 W, bílá
73210293
Výkonná, efektivní a kompaktní: nabíječka s technologií GaN je opravdovým silákem. Rychlá nabíječka navíc podporuje Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 3.0: nabíjej inovativně a vysokou rychlostí!
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Nabíjení úsporné na baterii
Optimalizovaný nabíjecí proces šetří baterii a tím prodlužuje životnost
Automatická detekce zařízení
Připojená zařízení jsou automaticky detekována a optimálně nabíjena
Vhodné pro mnoho zařízení
Maximální kompatibilita: Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 lze používat univerzálně, což je činí vhodnými pro chytré telefony, AirPods, tablety, napájecí zdroje a notebooky
Komponenty vyrobené z nitridu gallia (GaN)
Výkonná nabíječka GaN: Nejvyšší účinnost s nízkou generací tepla v kompaktním a lehkém provedení – komponenty z nitridu galitého to umožňují
Bezpečný nabíjecí proces
Inteligentní čipset pro bezpečné nabíjení: ochrana proti přetížení, přetížení a zkratu, integrované obvody s teplotní ochranou
Výkonná rychlonabijáčka
Ideální pro chytré telefony s vysokým nabíjecím výkonem: nabíjení zařízení vysokou rychlostí, až 60 % za 30 minut, ideální pro nové generace, protože často již nemají nabíječky součástí nákupu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Smartphone |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupní napětí do | 240 V |
| Vstupní napětí od | 100 V |
| Nabíjecí technologie | Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 Power Delivery 3.0 |
| Napájení | |
|---|---|
| Max. výstupní výkon | 65 W |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Série | Mini nabíječka 65W USB-C |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka (tělo) | 3.4 cm |
| Výška (tělo) | 2.9 cm |
| Hloubka (tělo) | 6.3 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | LED kontrolka |
| Typ | USB nabíječka |
Více informací o produktu
- GaN nabíjecí adaptér s technologiemi Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0 pro rychlé nabíjení: takto rychle nabijete svůj smartphone přes zásuvku
- Energie pro dva: vysoce kvalitní USB nabíječka se dvěma porty pro současné nabíjení dvou zařízení, např. chytrého telefonu a tabletu
- zpětně kompatibilní se všemi verzemi technologií Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 3.0
- max. výstupní výkon: 65 wattů
- na cesty: malý a lehký adaptér, vejde se do každé kapsy a příručního zavazadla
- kompaktní design nezabírá další zásuvky
- napájení od 100 do 240 V, vhodné pro celosvětové použití s adaptérem specifickým pro danou zemi
Obsah dodávky
- 1 rychlá nabíječka
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Zkontroluj prosím informace o produktu nebo návod k obsluze svého terminálového zařízení, případně kontaktuj výrobce, aby ses dozvěděl, zda tvůj smartphone podporuje PD (Power Delivery) nebo Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0.
Tato nabíječka má originální certifikaci Qualcomm Quick Charge™, která zaručuje, že nabíjecí adaptér splňuje standardy Qualcomm co do výkonu a bezpečnosti.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho jen v suchých prostorách.
- Nenechávej produkt upadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Nepoužívej produkt mimo jeho výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Neprováděj na zařízení žádné úpravy. Tím ztrácíš veškeré nároky na záruku.
- Nepokračuj v používání produktu, pokud je zjevně poškozený.
- Používej produkt výhradně k účelu, ke kterému je určen.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunci.
- Ukládej všechny kabely tak, aby nepředstavovaly nebezpečí zakopnutí.
- Kabel neohýbej ani neškrt.
- Při odpojování kabelu táhni přímo za zástrčku, nikdy za kabel.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místních předpisů o likvidaci odpadu.
- Produkt je určen pouze pro použití uvnitř budov.
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
- Nepoužívej produkt v prostorách, kde nejsou povoleny elektronické přístroje.
- Nepoužívej produkt v prostředí s vlhkostí a vyhýbej se postřiku vodou.
Nebezpečí úrazu elektrickým proudem
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Nepoužívej produkt, pokud je poškozený AC adaptér, kabel adaptéru nebo napájecí kabel.
- Nesnaž se produkt sám opravovat nebo servisovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi




















