Rychlonabíječka, USB-C, PD, 20 W, černá
00201959
Dobíjecí baterie tvého smartphonu nebo tabletu je vybitá, ale nemáš čas ji nabíjet? S rychlou nabíječkou nejenže nabiješ vysokou rychlostí, ale také efektivně a optimálně – to chrání dobíjecí baterii a zařízení je zase rychle k použití.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Nabíjení úsporné na baterii
Optimalizovaný nabíjecí proces šetří baterii a tím prodlužuje životnost
Automatická detekce zařízení pomocí IC
USB nabíječka automaticky detekuje připojená zařízení a optimálně je nabíjí
Univerzálně použitelné
Maximální kompatibilita pro všechny mobilní telefony, tablety a další zařízení s USB-C portem
Bezpečný nabíjecí proces
Inteligentní čipset pro bezpečné nabíjení: ochrana proti přetížení, přetížení a zkratu, integrované obvody s teplotní ochranou
Výkonná rychlonabijáčka
Ideální pro chytré telefony s vysokým nabíjecím výkonem: nabíjení zařízení vysokou rychlostí, až 60 % za 30 minut, ideální pro nové generace, protože často již nemají nabíječky součástí nákupu
Vhodné pro mnoho zařízení
Maximální kompatibilita: Power Delivery lze používat univerzálně, což jej činí vhodným pro chytré telefony, AirPods, tablety a napájecí zdroje
Dodávka energie
Technologie Power Delivery zaručuje extrémně rychlé nabíjení
Vhodné z iPhonu 11
Ideální také pro Apple iPhone: iPhone SE, 12, 12 mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 13, 13 mini, 13 Pro, 13 Pro Max, 14, 14 Plus, 14 Pro Max, 15, 15 Plus, 15 Pro Max, lze používat z iPhonu 11
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Smartphone |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupní napětí do | 240 V |
| Vstupní napětí od | 100 V |
| Nabíjecí technologie | Power Delivery |
| Napájení | |
|---|---|
| Max. výstupní výkon | 20 W |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | USB nabíječka |
Více informací o produktu
- Nabíjecí adaptér s technologií rychlého nabíjení Power Delivery: to znamená, že můžeš svůj smartphone nabíjet nejvyšší rychlostí přes zásuvku
- Vysoce kvalitní USB nabíječka pro mnoho let používání
- Max. výstupní výkon: 20 wattů – Univerzální nabíječka dodává doporučený výkon pro rychlé nabíjení Apple iPhonů, vhodná také pro mobilní telefony od jiných výrobců
- Napájení 100 - 240 V, vhodné pro celosvětové použití ve spojení s adaptérem specifickým pro danou zemi
Obsah dodávky
- 1 rychlá nabíječka
Informace pro spotřebitele
Zkontroluj informace o produktu nebo návod k obsluze svého terminálového zařízení, nebo kontaktuj výrobce, abys zjistil, zda tvůj tablet nebo smartphone podporuje PD (Power Delivery).
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi



















