Rychlonabíječka, USB-C, PD/Qualcomm®/GaN, mini nabíječka, 30 W, bílá
00125139
Nabíjecí adaptér s technologií rychlého nabíjení Power Delivery, navíc podporuje Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0: díky tomu můžeš svůj smartphone nabíjet maximální rychlostí přes zásuvku
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Nabíjení úsporné na baterii
Optimalizovaný nabíjecí proces šetří baterii a tím prodlužuje životnost
Automatická detekce zařízení
Připojená zařízení jsou automaticky detekována a optimálně nabíjena
Komponenty vyrobené z nitridu gallia (GaN)
Výkonná nabíječka GaN: Nejvyšší účinnost s nízkou generací tepla v kompaktním a lehkém provedení – komponenty z nitridu galitého to umožňují
Bezpečný nabíjecí proces
Inteligentní čipset pro bezpečné nabíjení: ochrana proti přetížení, přetížení a zkratu, integrované obvody s teplotní ochranou
Výkonná rychlonabijáčka
Ideální pro chytré telefony s vysokým nabíjecím výkonem: nabíjení zařízení vysokou rychlostí, až 60 % za 30 minut, ideální pro nové generace, protože často již nemají nabíječky součástí nákupu
Vhodné pro mnoho zařízení
Maximální kompatibilita: Power Delivery lze používat univerzálně, což jej činí vhodným pro chytré telefony, AirPods, tablety a napájecí zdroje
Podporuje Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
Podporuje technologii Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0, která zaručuje extrémně rychlé nabíjení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Smartphone/Tablet |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupní napětí do | 240 V |
| Vstupní napětí od | 100 V |
| Nabíjecí technologie | Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 Power Delivery 3.0 |
| Napájení | |
|---|---|
| Max. výstupní výkon | 30 W |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka (tělo) | 3.4 cm |
| Výška (tělo) | 3.1 cm |
| Hloubka (tělo) | 2.9 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | USB nabíječka |
Více informací o produktu
- Nabíjecí adaptér s technologií rychlého nabíjení Power Delivery, navíc podporuje Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0: díky tomu můžeš svůj smartphone nabíjet maximální rychlostí přes zásuvku
- Kompatibilní zpětně se všemi verzemi technologie Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 3.0
- Max. výstupní výkon: 30 Wattů
- Na cesty: malá a lehká USB-C nabíječka, vejde se do každé tašky i příručního zavazadla
- Kompaktní design nezakrývá ostatní zásuvky
- Připojení k síti 100 - 240 V vhodné pro celosvětové použití ve spojení s adaptérkem specifickým pro danou zemi
Obsah dodávky
- 1 nabíječka
- 1 uživatelská příručka
Informace pro spotřebitele
Zkontroluj informace o produktu nebo návod k obsluze svého terminálového zařízení, případně kontaktuj výrobce, aby ses dozvěděl, zda tvůj smartphone podporuje PD (Power Delivery).
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi



















