Rychloupínací deska pro stativy Hama, 1/4", černá
00004317
For the rapid changing of the camera for the Hama "Star 55-64", "Star 200", "Gamma 153", "Action 165" tripods
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 26 g |
| Rozměr - šířka | 6.6 cm |
| Rozměr - výška | 5.1 cm |
Více informací o produktu
- For the rapid changing of the camera for the Hama "Star 55-64", "Star 200", "Gamma 153", "Action 165" tripods
Obsah dodávky
- 1 tripod camera plate
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi