Rychloupínací destička "Click II" pro stativy Gamma, 1/4", černá
00004318
For rapid changing of the camera
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 7 g |
| Rozměr - šířka | 4.17 cm |
| Rozměr - výška | 4.17 cm |
Více informací o produktu
- For rapid changing of the camera
- For Gamma tripods
- For lightweight SLR cameras and camcorders
- Sprung video pin; camera plate with screw A 1/4" (6.4 mm)
Obsah dodávky
- 1 "Click II" tripod camera plate
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi