Rychloupínací destička pro stativy "Delta 160", 3D/"Delta Duo 170", 3D
00004424
Pro rychlou změnu kamery
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 28 g |
| Rozměr - šířka | 7 cm |
| Rozměr - výška | 5.2 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Rychloupínání |
Více informací o produktu
- Pro rychlou změnu kamery
- Video kolík
Obsah dodávky
- 1 rychloupínací destička
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
