Sada 2 bezdrátových zásuvek, s dálkovým ovládáním, vypínač, bílá
00223581
Zapínáš svůj stojací lampu jen když se dostaneš za pohovku? Musíš vylézt na žebřík, abys zapnul své hi-fi zařízení? Pak je nejvyšší čas pořídit si rádiově ovládanou zásuvku, která ti umožní snadno zapínat a vypínat zařízení pomocí dálkového ovládání.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Bezpečnost díky zvýšené kontaktní ochraně
S vyšší ochranou kontaktu, aby se zabránilo nechtěnému kontaktu
Set of wireless sockets with learning function
Learning made simple: press and hold the button on the wireless socket for easy programming
Practical switch
Wireless socket with switch: the practical hand-operated switch also enables manual disconnection of the power supply without unplugging
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvence | 433 MHz |
| Dosah | 30 m |
| Spínací výkon | 3680 W |
| Napájení | |
|---|---|
| Spotřeba v režimu standby < | 1 W |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 5.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 3.5 cm |
| Rozměr - výška | 11.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet rádiových zásuvek | 2 |
| Doplňkové vlastnosti | Zvýšená ochrana proti dotyku |
| Pro stmívače | Ne |
| Doplňky | Dálkové ovládání |
| IP třída ochrany | IP20 (suché prostory) |
| Další funkce | Přepínání kanálů |
| Max. zatížení | 3500 W |
Více informací o produktu
- Jednoduchý a pohodlný způsob, jak zapínat a vypínat elektrické spotřebiče
- programovatelné bezdrátové zásuvky v sadě lze ovládat dálkovým ovladačem zapnutím nebo vypnutím (jednotlivě nebo ve skupinách)
- ideální pro zařízení umístěná na těžko dostupných místech, např. DVD přehrávače, TV, přijímače, lampy, HiFi sestavy
- pohodlná pomoc také pro nemocné a tělesně postižené osoby
- dosah až 30 m v závislosti na místních podmínkách
- bezdrátové zásuvky si pamatují poslední stav (zapnuto nebo vypnuto), např. při výpadku proudu nebo když jsou vytaženy ze zásuvky, takže připojená zařízení reagují podle přání i nadále
Obsah dodávky
- 2 bezdrátové zásuvky
- 1 dálkový ovladač
- 1 knoflíková baterie CR2032
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Používej produkt výhradně k účelu, pro který je určen.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchých prostorách.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou povoleny elektronické přístroje.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho silným otřesům.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztratíš veškeré nároky na záruku.
- Okamžitě zlikviduj obalový materiál podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Nepoužívej produkt mimo výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické přístroje, nepatří do rukou dětí!
- Používej produkt pouze za mírných klimatických podmínek.
- Produkt je určen pouze pro použití uvnitř budov.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
- Nikdy nezapoj více kusů tohoto produktu za sebou do série.
- Produkt smí být napájen pouze ze sítě, jak je uvedeno na typovém štítku.
- Nepokládej produkt v blízkosti rušivých polí, kovových rámů, počítačů, televizorů atd. Elektronická zařízení a rámy oken negativně ovlivňují funkci produktu.
- Nepoužívej s tímto produktem motorová zařízení nebo zařízení pohánějící rotační součásti či nástroje. Hrozí nebezpečí zranění.
Varování – baterie / knoflíkové články
- Vždy dbej na správnou polaritu (označení + a -) baterií a vlož je podle ní. Při nedodržení hrozí riziko úniku nebo exploze baterií.
- Používej pouze baterie odpovídající uvedenému typu. Uchovej si informace o správném výběru baterií, které jsou v návodu k použití zařízení, pro pozdější nahlédnutí.
- Před vložením baterií očisti kontakty baterií i protikontakty.
- Nedovol dětem měnit baterie bez dozoru.
- Vyměňuj všechny baterie v sadě současně.
- Nemíchej staré a nové baterie ani baterie různých typů či výrobců.
- Vyjmi baterie z produktů, které delší dobu nepoužíváš (pokud nejsou určeny pro nouzové použití).
- Baterie nezkratuj.
- Baterie nenabíjej.
- Nevhazuj baterie do ohně a nezahřívej je.
- Nikdy baterie neotevírej, nepoškozuj, nepolykaj a nenechávej je uniknout do životního prostředí. Mohou obsahovat toxické a škodlivé těžké kovy.
- Spotřebované baterie ihned vyjmi a zlikviduj.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání baterií při extrémních teplotách a velmi nízkém tlaku vzduchu (například ve velkých nadmořských výškách).
- Dávej pozor, aby baterie s poškozeným obalem nepřišly do styku s vodou.
- Uchovávej baterie mimo dosah dětí.
- Baterie nebo knoflíkové články nepolykat, hrozí popálení nebezpečnými látkami.
- Pokud kryt baterií není pevně zavřený, nepoužívej produkt a drž ho mimo dosah dětí.
- Tento produkt obsahuje knoflíkové články. Pokud jsou knoflíkové články spolknuty, mohou během pouhých 2 hodin způsobit vážné vnitřní popáleniny a vést k úmrtí.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi



















