Sada klávesnice a myši "Cortino", černá, QWERTY UA
89182664
Stylová sada klávesnice a myši pro všechny každodenní počítačové úkoly
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Optický senzor s vysokým rozlišením
Optický senzor s vysokým rozlišením zajišťuje přesné a plynulé ovládání kurzoru myši
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| DPI rozlišení | 1600 1200 800 |
| Kompatibilní operační systém | Windows 11/10/8/7 |
| Dosah | 10 m |
| Speciální vlastnosti | Úsporný režim Multimediální klávesy Sklopné nožičky |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 2 |
| Typ baterie | AA (Mignon) AAA (Micro) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Uspořádání klávesnice | QWERTY (ukrajinsky) |
| Barva | Černá |
| Logistika (číslo, popis) | |
|---|---|
| Obsah setu (ks) | 3 |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Myš - šířka | 6.3 cm |
| Myš - hmotnost | 63 g |
| Myš - výška | 3.2 cm |
| Myš - délka | 9.9 cm |
| Klávesnice (šířka) | 44.9 cm |
| Klávesnice (hmotnost) | 492 g |
| Klávesnice (výška) | 2.2 cm |
| Klávesnice (hloubka) | 15.1 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | PC myš |
| Počet tlačítek myši | 3 |
| Rolovací kolečko | Rolovací kolečko |
| Technologie senzoru | Optický |
| Počet kláves (klávesnice) | 105 |
| Myš - tlačítka | Standardní |
| Znaky na klávesách | Potisk s UV ochranou |
| Typ kláves | Membránový (Rubber Dome) |
Více informací o produktu
- Stylová sada klávesnice a myši pro všechny každodenní počítačové úkoly
- Plnoformátová klávesnice s nízkými klávesami a měkkým stiskem
- 12 multimediálních kláves (druhá funkce F1 - F12)
- nastavitelná citlivost (max. 1600 dpi) pro rychlejší nebo pomalejší pohyb kurzoru
- spolehlivá bezdrátová technologie 2,4 GHz s dosahem až 10 metrů (závisí na podmínkách použití a prostředí)
- USB připojení pro přijímač
- jednoduché spuštění díky automatickému Smartlink připojení
- není potřeba žádný další software – stačí připojit a začít používat
- s ukrajinským rozložením kláves
Obsah dodávky
- 1 bezdrátová klávesnice
- 1 bezdrátová myš
- 1 přijímač
- 1 AAA mikro baterie
- 1 AA Mignon baterie
- 1 návod k použití
Systémové požadavky
- Operační systém: Windows 11/10/8/7/Vista
- Volný USB port
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi



