Sada klávesnice a myši "Trento", černá, QWERTZ CZ
67182666
Bezdrátová klávesnice a bezdrátová myš v sadě pro zadávání dat na PC / notebooku
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Optický senzor s vysokým rozlišením
Optický senzor s vysokým rozlišením zajišťuje přesné a plynulé ovládání kurzoru myši
X-struktura
Struktura kláves X-Structure přesně a tiše rozděluje stisk klávesy
Klíče tichého šeptání
Tiché klávesy umožňují bezproblémovou a uvolněnou práci s klávesnicí
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Kolečko myši (materiál) | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| DPI rozlišení | 1200 |
| Kompatibilní operační systém | Windows 11/10/8/7 |
| Max. DPI | 1200 |
| Dosah | 10 m |
| Speciální vlastnosti | On/Off vypínač Multimediální klávesy |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 4 |
| Typ baterie | AA (Mignon) AAA (Micro) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Uspořádání klávesnice | QWERTZ (CZ/SK) |
| Barva | Černá |
| Logistika (číslo, popis) | |
|---|---|
| Obsah setu (ks) | 3 |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Myš - šířka | 6.5 cm |
| Myš - hmotnost | 65 g |
| Myš - výška | 3.6 cm |
| Myš - délka | 10.4 cm |
| Klávesnice (šířka) | 37.9 cm |
| Klávesnice (hmotnost) | 338 g |
| Klávesnice (výška) | 2.1 cm |
| Klávesnice (hloubka) | 13.6 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | PC myš Pro praváky a leváky Slimline klávesnice |
| Počet tlačítek myši | 3 |
| Rolovací kolečko | Rolovací kolečko |
| Technologie senzoru | Optický |
| Myš - kluzné plochy | Polytetrafluoretylén (PTFE) |
| Počet kláves (klávesnice) | 103 |
| Myš - tlačítka | Standardní |
| Znaky na klávesách | Potisk s UV ochranou |
| Typ kláves | Nůžkový mechanismus |
Více informací o produktu
- Bezdrátová klávesnice a bezdrátová myš v sadě pro zadávání dat na PC / notebooku
- Plnoformátová klávesnice s nízkými klávesami a měkkým stiskem
- spolehlivá 2,4 GHz bezdrátová technologie s dosahem až 10 metrů (v závislosti na podmínkách používání a prostředí)
- dosah až 8 m
- jednoduché uvedení do provozu díky automatickému Smartlink připojení
- není potřeba žádný další software – stačí připojit a začít používat
- USB připojení
- myš s 1200 dpi senzorem
- s českým rozložením
Obsah dodávky
- 1 bezdrátová klávesnice
- 1 bezdrátová myš
- 1 přijímač
- 2 AAA mikro baterie
- 2 AA Mignon baterie
- 1 návod k obsluze
Systémové požadavky
- Operační systém: Windows 11/10/8.1/8/7/Vista
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi

