Sada klávesnice a myši "WKM-550", bezdrátová, černá, QWERTY US
U8173065
Connect several devices simultaneously via Multi-device: Set comprising office keyboard and optical 6-button mouse for the wireless control of computers, smartphones and tablets via Bluetooth or radio in combination with the USB-A receiver
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Ovládání multimediálních funkcí pomocí kláves F
Aktivace pomocí Fn: Ovládání multimediálních funkcí pomocí sekundárního přiřazení kláves F – bez nutnosti procházet složitou cestou přes systémová nastavení
Fn-Lock funkce
Snadné aktivování a deaktivace FN-Lock: prohodí první a druhé přiřazení kláves F1 na F12 – takže například můžete používat multimediální funkce přímo přes klávesy F bez nutnosti držet klávesu Fn v každém případě
Skládací USB přijímač
Pevné místo: Skladatelný USB přijímač lze přepravovat buď v klávesnici, nebo v pouzdře na myš, aby se ušetřilo místo
Multi-device set with 3 channels
Ready to go anywhere: the multi-device keyboard with mouse has 1 radio and 2 Bluetooth channels and can therefore be connected to up to 3 devices simultaneously, switching between them with lightning-fast speed at the press of a button
Klíče tichého šeptání
Tichá myš bez klikacího šumu: tlačítka šeptající a tichá umožňují bezproblémovou a uvolněnou práci s bezdrátovou myší
Klíče prohlížeče
Praktická boční tlačítka: tlačítka prohlížeče bezdrátové myši podporují funkci vpřed/vzad pro snadnou navigaci, např. pro internetové prohlížeče, Outlook atd.
Klávesnice s nízkým šumem a nůžkovým mechanismem
Odolné a robustní nůžkové klávesy: ideální pro intuitivní, plynulé a tiché psaní i při velmi vysokých vstupních rychlostech
Konkávní klávesy
Pro příjemný zážitek z psaní: klávesy klávesnice PC mají konkávní tvar – takže konečky prstů pohodlně spočívají a jsou snadno vedeny při psaní
Wireless keyboard / mouse set with batteries
Simply swap: the cordless keyboard with mouse is battery-operated and neither needs to be charged up in between - ideal for mobile working without the tiresome need to connect and disconnect cables
AI asistent pro mnoho programů
Produktivnější s umělou inteligencí: Tlačítko Assist aktivuje AI asistenta napříč programem
Z prokazatelně recyklovaných zdrojů
Zstarého udělej nové: Kryty a tlačítka tohoto výrobku jsou vyrobeny z 65 % prokazatelně recyklovaného ABS plastu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Kolečko myši (materiál) | Kov |
| Materiál | Plast Spotřebitelsky recyklovaný materiál |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Keyboard battery life (depending on usage) | 130 d |
| Bluetooth verze | 5.2 |
| DPI rozlišení | 1600 1200 800 |
| Kompatibilní operační systém | Windows 11/10 MacOS 11 nebo novější iOS 14 nebo novější iPadOS 14 or higher Android 8.0 nebo novější |
| Max. DPI | 1600 |
| Dosah | 10 m |
| Speciální vlastnosti | Úsporný režim On/Off vypínač LED kontrolka baterií Tlačítka funkcí prohlížeče |
| Výdrž baterie myši (v závislosti na použití) | 65 d |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 4 |
| Typ baterie | AAA (Micro) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Uspořádání klávesnice | QWERTY (US) |
| Barva | Černá |
| Formát myši | Pro praváky |
| Logistika (číslo, popis) | |
|---|---|
| Obsah setu (ks) | 3 |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Myš - šířka | 6.8 cm |
| Myš - hmotnost | 65 g |
| Myš - výška | 3.6 cm |
| Myš - délka | 9.8 cm |
| Klávesnice (šířka) | 44.5 cm |
| Klávesnice (hmotnost) | 558 g |
| Klávesnice (výška) | 1.7 cm |
| Klávesnice (hloubka) | 12.9 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet multimediálních kláves | 14 |
| Provedení | PC myš Pro praváky Plnoformátová klávesnice |
| Počet tlačítek myši | 6 tlačítek včetně kolečka |
| Rolovací kolečko | Rolovací kolečko |
| Technologie senzoru | Optický |
| Myš - kluzné plochy | Polytetrafluoretylén (PTFE) |
| Počet kláves (klávesnice) | 111 |
| Myš - tlačítka | Tichá |
| Znaky na klávesách | Laserem vypálené |
| Typ kláves | Nůžkový mechanismus |
Více informací o produktu
- Connect several devices simultaneously via Multi-device: Set comprising office keyboard and optical 6-button mouse for the wireless control of computers, smartphones and tablets via Bluetooth or radio in combination with the USB-A receiver
- Full size with all functions: the 100% keyboard with number block meets all the requirements for the office and home office
- Laser-printed keys on the wireless keyboard ensure excellent wear resistance
- Reliable Bluetooth and 2.4 GHz radio technology with a range of 10 metres (depending on use and environmental conditions)
- Separate On/Off switch for mouse and keyboard
- Standby mode after 5 minutes of inactivity of the wireless keyboard and mouse
- The radio receiver connects the keyboard and mouse with the laptop, etc. - simple Plug and Play
- PC mouse with dpi switch
- Polymer-coated gliding feet: fluid mouse movements and uninterrupted working
Obsah dodávky
- 1 multi-device keyboard
- 1 multi-device mouse
- 4 AAA Micro batteries
- 1 USB-A receiver
Systémové požadavky
- Windows 11/10: all functions can be used; Assist button: current version Windows 11 and installed Microsoft Copilot app
- May be usable to a limited degree with the MacOS 11 or later, iOS 14 or later, iPadOS 14 or later or Android 8.0 or later operating systems
- For Bluetooth on laptops or desktop PCs: existing Bluetooth function or receiver
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi

